четверг, декабря 04, 2014

Оригінальні «книжкові» ідеї для домашнього інтер'єру

    Справжнім любителям літератури завжди мало книг. Вірний спосіб підняти їм настрій - наповнити житло текстами і книгами у всіляких варіаціях.
     Якщо ви  справжній книжковий фанат, то ці оригінальні ідеї для стильного інтер'єру спеціально для вас.


   Шторка для душу. Така шторка, що складається з цитат улюблених книг, радує око. Білий фон і чорні літери - що може бути приємніше!

   Ковдра з надрукованим текстом. Хтось зрадіє ковдрі, зробленій за тим же принципом, що й шторка. Завжди буде, що почитати перед сном.

   Ліжко у вигляді величезної книги. Відмінна ідея для оформлення казкової спальні.

   Затишне місце для читання. Заповнюючи будинок шафами і полицями, не можна забувати й про затишне містечко, де можна усамітнитися з книгою. Наприклад, широке підвіконня підійде  як м'який диванчик.

   Ліжко з оригінальною підставкою. Звичайне ліжко можна обкласти книгами з усіх боків. Тоді створиться враження, що ложе піднято на стопки книг.

   Книжкова полиця на стелі. Книжкова полиця, вбудована в стелю - ефектне і грандіозне рішення для двоповерхових будинків або квартир з мансардами.

   Шпалери з візерунком у вигляді корінців книг. Для тих, у кого поки немає значної бібліотеки, підійдуть ефектні шпалери з малюнком з різнокольорових книг.

  Наклейки на сходинки. Такі наклейки у вигляді корінців книг відразу зроблять інтер'єр привабливіше.

  Місце для відпочинку всередині книжкової шафи. Справжня книжкова шафа, тільки всередині неї ще й можна сидіти і читати книгу!

  Узголів'я з книг. Узголів'я, складене з томиків книг - відмінна прикраса для будь-якої, навіть самої маленької, спальні.

   Зручне крісло для читання. Багато книгоманів оцінять таке крісло, обладнане всім необхідним. У бічній частині розташовані книжкові полиці та підставки для чашок, а з іншого боку закріплений світильник на  стійці, що регулюється.

   Величезна книжкова полиця. Під цю  полку не шкода віддати всю стіну - це справжній арт-об'єкт, що стане головним акцентом в інтер'єрі справжнього книголюба.

  Оформлення сходового прольоту. Щоб ефективно використовувати сходовий проліт, варто використовувати цю ідею - помістити книжкові полиці під сходинками і в стінових нішах.

  Сховище книг під матрацом. Ідеальне ліжко для тих, хто любить зануритися в книгу з головою. Вся домашня бібліотека буде розташована прямо під матрацом.

  Книжкова полиця у ванній. Інтер'єрне рішення для тих, хто цінує якісний відпочинок. Бібліотека і гідромасаж на кількох квадратних метрах.

  Приліжковий килимок у вигляді книги. М'який килимок відмінно імітує відчинену книжку.

  Столик з книг. Цей оригінальний столик стане справжньою перлиною інтер'єру. Кожна книга, з якої складається конструкція, являє собою місткий ящик.

  Собачий «книжковий» матрацик. Навіть собачий матрацик може доповнити собою книжковий інтер'єр.

  Камін з книгами. Непрацюючий камін можна віддати на відкуп книжкових полиць.

   Абажур з книг. А це варіант для тих, хто готовий використовувати старі книги для краси. Склеєні таким чином сторінки перетворяться на прекрасний об'ємний абажур.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий