понедельник, декабря 08, 2014

«Сніжні» книги

     Настала зима. Вдарили перші морози і випав перший сніг. А це означає,  що саме час взяти до рук книгу, сісти  в затишне крісло з чашкою кави, щоб створити собі особливий настрій й атмосферу для читання хорошої літератури.
   В очікуванні  сніжної зими пропонуємо вам  «сніжні» книги. Якщо у перші грудневі дні  вам не вистачає снігу за вікном або морозних візерунків на склі - прочитайте будь-яку з них, там цього достатньо.


  О. Памук «Сніг». Роман лауреата Нобелівської премії - історія самотності, страху залишитися одному серед людей. Книга розповідає про складне розуміння віри, про нерозуміння себе у світі. Молодий журналіст вирішив розслідувати серію дивних самогубств молодих дівчат провінційного містечка Каре. Але місто перетворилося на пастку - сніг завалив всі дороги і виїхати не може ніхто ...

   Г. Бек «Сніжний ангел». Ця книга - сумна і радісна історія про людей, які все життя шукали один  одного, блукали  в темряві і різдвяним вечором все-таки знайшли. Але спочатку  їм довелося пройти через  випробування,   біль,   розлуку  і нерозуміння…

   К. Васіна «Сніжне полум'я». Сніг і мороз, круті схили й адреналін в крові - все це у свій час підкорило головну героїню Василину. Але це не завжди розвага, часом те, що так любиш, може обернутися проти тебе. І добре, якщо в цей момент поруч опиниться той, хто зможе врятувати і витягнути.

  Д. Гутерсон «Сніг на кедрах». Роман англійського письменника - це історія життя мешканців маленького острова, які співіснують у замкнутому просторі і вимушені переглядати деякі принципи заради миру і спокою. Книга починається з того, що у водах затоки Пьюджет-Саунд знайдено тіло одного з місцевих рибаків ...

    Ю Несбе «Сніговик». Справді, з появою першого снігу відбувається  щось жахливе. Роками в Норвегії в  день, коли випадає перший сніг, безслідно зникають заміжні жінки. Старший інспектор стикається з серійним вбивцею на своїй рідній землі, і поступово їхне протистояння набуває особистого характеру. Злочинець, якому газети дали прізвисько «Сніговик», ніби дражнить героя, крок за кроком підбираючись до його близьких.


   І. Андрусяк  «Третій сніг». Ця книжка – нова казка про лісову школу  і її кмітливих та пустотливих учнів. А водночас ця   книжка – хвацько «закручений» дитячий детектив зі справжнім злочином (навіть не одним) і справжнім розслідуванням, що його веде неймовірно розумний і хижий учитель. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий