четверг, декабря 31, 2015

Книги з новорічною атмосферою

   До зустрічі Нового року - лічені години. Світ огорнув святковий дух чарівництва, подарунків і дивовижних пригод. Любі друзі! Вітаємо вас з цим чудовим святом! Нехай майбутній рік принесе удачу всім, хто не стоїть на місці, хто завжди на шляху! Один з цих шляхів веде до бібліотеки - до Книги. Книга - кращі ліки від усіх ран. Бажаємо вам багато-багато хороших цікавих книг, задоволення від читання, побільше часу, щоб  читати книги,  і людей, з якими можна їх обговорити!
  А поки ми пропонуємо вам скористатися одним секретом, що створює атмосферу свята - прочитати новорічні книги. Це можливість перенестися до казкового і чарівного світу, де можна відчути себе спокійно і щасливо. Не важливо, скільки вам років, головне - не переставайте вірити в диво!


  А. Бербеніцька «Корпорація Діда Мороза». Це сучасна казка для дорослих. У звичному укладі життя головної героїні відбуваються позитивні зміни: запрошення на нову роботу, зустріч з незнайомим красенем ... Доля приготувала ще багато сюрпризів, з якими належить розібратися. Ніякого негативу, тільки добро, магія і любов.

  Дж.Р.Р. Толкієн «Листи Різдвяного Діда». Книга складається з листів, що їхній автор писав кілька років поспіль своїм дітям напередодні Різдва. Але це не просто листи від батька, це листи від справжнього Різдвяного Діда. Прості, але дуже милі історії. Читач немовби перетворюється на маленьку дитину і з нетерпінням чекає на заповітний лист від зимового чарівника. Можете запозичити ідею для своїх дітей - письменник дозволяє.

  С. Ахерн «Подарунок». Незважаючи на легкий стиль, так властивий жіночій прозі, роман досить глибокий і серйозний за змістом. Життя молодого успішного Лу Сафферна змінюється після зустрічі з бездомним. І хто б міг подумати, що ця, здавалося б, банальна зустріч - справжнє різдвяне диво! У гонитві за кар'єрою, багатством і успіхом ми забуваємо про своїх близьких, але час іде безповоротно. Прочитавши цю книгу ви, можливо, й переосмислите свої життєві цінності та пріоритети.

  Д. Валмір «Різдвяні туфлі». Ця книга нагадає нам про те, що завжди необхідно піклуватися про своїх рідних. Дорослий успішний юрист-кар'єрист з усіма своїми можливостями думає лише про роботу, забуваючи про дружину і доньку. А маленький 8-річний хлопчик купує своїй хворій  матусі туфельки. Їхні долі  переплітаються, і кожен отримує потрібну йому допомогу. Книга вчить любити і віддавати частинку себе іншим людям.

  «13 різдвяних історій». До збірки включені розповіді відомих сучасних українських письменників - А. Куркова, С. Жадана, І. Карпи та ін. Ці різдвяні історії дуже різні,  і водночас вони взаємно доповнюють одна одну, як пазли великого полотна. Тут переплетені реальність і містика, гумор та іронія, філософське осмислення буття і трепетне світло любові, що, як Віфлеємська зірка, є істинним провідником крізь темінь різдвяної ночі.

  Н. Волгіна, К. Флат «Любов під Новий рік». Необачне парі з подругою заздалегідь загрожує Каті провалом. Але коли ще відбуватися чудесам, як не під Новий рік? І навіть випадковий перехожий може виявитися тим, на кого чекаєш все життя. Сподіваємося, що цей легкий роман подарує вам святковий настрій і відверне від буденної рутини.

  «Зі святом! Новорічні розповіді про кохання». Цей збірник оповідань про любов популярних сучасних авторів - відмінний новорічний подарунок! У кожній розповіді - історія, що сталася напередодні Нового року. І в кожній з них любов перемогла горе і неприємності. Вірте в диво, вірте в любов, радійте чужому щастю - і тоді щастя швидше прийде особисто до вас!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий