вторник, февраля 26, 2013

100-річчя Ірвіна Шоу   27 лютого 2013 р. виповнюється 100 років від дня народження Ірвіна   Шоу - одного з найпопулярніших американських письменників ХХ століття. Його романи не тільки незмінно ставали бестселерами, багаторазово перевидавалися й екранізувалися, але й увійшли до золотого фонду світової літератури. Ірвін Шоу - автор, який володіє унікальною здатністю поєднувати у своїх творах глибину,  напружену інтригу та разюче знання людської психології.
 Усіх тих, хто любить по-справжньому гідну літературу, запрошуємо насолодитися читанням захоплюючих книг знаменитого письменника. 

   «Багач, бідняк» - один з кращих творів Шоу. Цей роман описує життя декількох поколінь родини емігрантів, які переселилися до Америки. Кожен з персонажів являє собою   втілення «національного героя США». Читач зустрінеться і з  бізнесменом, який збагатився, починаючи «з нуля»,  і з фатальною красунею, що розбиває чоловічі серця, і з простим хлопцем, який вирішує свої проблеми за допомогою кулаків. Кожен з них намагається здійснити свою «американську мрію», однак при найближчому розгляді виявляється, що благополуччя приховує під собою зламані долі кожного з  героїв.
Автор дає змогу читачеві познайомитися із справжньою Америкою, зрозуміти її ментальність, побачити в окремих людях цілу країну. Це найважливіша гідність цього твору.

  «Бідний вор». Продовження  роману «Багач, бідняк».

  «Допустимі втрати». Роман, що об'єднує риси захоплюючого детективу і приголомшливої за глибиною психологічної драми. Таємничий нічний дзвінок від невідомого шантажиста змушує процвітаючого літературного агента не тільки почати власне розслідування, але й пуститися у подорож по своєму минулому, повному помилок, зрад та угод із совістю. 

  «Нічний портьє». Роман розповідає про те, як в одну мить може змінитися життя людини. Головний герой став нічним портьє через пристрасть до азартних ігор. Але одного дня смерть  відвідувача готелю стала початком його нового, яскравого і повного небезпеки життя. 

   «Люсі Краун». Історія про те, як одна помилка може перевернути все життя людини та його близьких, про неоціненне і зруйноване сімейне щастя. Книга запрошує читача до роздумів та співпереживанню 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий