пятница, февраля 22, 2013

Бібліотеки самообслуговування

     Бібліотеки самообслуговування стають дуже популярними серед населення Пекіна. За останній  рік 50 бібліотек були розміщені у різних районах столиці Китаю, а в найближчому часі  будуть відкриті ще 100 таких бібліотек. Цілодобовий сервіс дозволяє читачам зробити вибір з 20 тис. видань, що знаходяться у 50 величезних книжкових автоматах.


 У даний час майже третина усіх книг, взятих до дому у публічних бібліотеках Пекіна, припадає на книжкові автомати. У кожному з них знаходиться приблизно 400 книжок, а читачі можуть відразу взяти 5 видань строком на 4 тижні. Читачі реєструються на сервісі за допомогою ID-картки, що коштує 100 юанів (16 $) і дозволяє їм брати книги й в стаціонарній бібліотеці.
 Кожна бібліотека самообслуговування оснащена камерою спостереження, за допомогою якої можна отримати інформацію про поломку сервісу або необхідність перезавантаження книжкового автомата. Повернення книг до книжкового автомата  здійснюється в будь-який час доби.

  
Більшість книг, що знаходяться у бібліотеках самообслуговування, представляють китайську художню літературу, біографії відомих людей, а також кулінарні рецепти і садівництво.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий