понедельник, февраля 18, 2013

Незвичайні бібліотеки світу


   Це раніше бібліотека могла бути супервідвідуваною тільки через те, що вона є бібліотекою. Зараз же практично будь-яку книгу можна знайти в Інтернеті - для цього вже немає необхідності кудись йти. Так що бібліотеки перетворюються на багатофункціональні інтерактивні установи, що надають величезний спектр освітніх послуг. А авторами таких будівель стають імениті архітектори.
Пропонуємо вам познайомитися із найнезвичайнішими бібліотеками світу.


   Бібліотека у телефонній будці. З розвитком мобільного зв'язку вуличні телефонні автомати стають все менш необхідні людям. Ось у Нью-Йорку і вирішили перетворити їх на вуличні бібліотеки - центри обміну книгами між жителями сусідніх будинків.
 

   Бібліотека-голова. Бібліотеки існують для того, щоб наповнювати наші голови знаннями. До цієї аксіоми поставилися вельми буквально творці будівлі бібліотеки у французькому місті Ніцца. Там звели споруду, що нагадує людську голову, всередині якої і розташований «храм книги».


   Футуристична бібліотека. Будівля нової бібліотеки в столиці Швеції являє собою два перевернутих скляних конуса, накритих горизонтально розташованою плитою. Причому, це не тільки місце, де можна читати книги. Це цілий громадський центр, призначений для спілкування, проведення масових заходів і навіть концертів.


   Пляжні бібліотеки. Читання - це одне з найулюбленіших занять людей, які загоряють на пляжі. Ось в деяких місцях, наприклад, в одному з прибережних португальських містечок та в Одесі, і були створені пляжні бібліотеки для всіх бажаючих. Читати - це ж краще, ніж пити пиво!


   Бібліотека-НЛО. Нова бібліотека в італійському місті Перуджа виглядає так, ніби прилетіла  з Космосу. Тобто вона виконана у вигляді літаючої тарілки. Правда, це НЛО не викрадає людей і корів.

 
Бібліотека в кафе. Поєднувати кафе та бібліотеку придумали вже кілька десятиліть тому. Але найвдаліший приклад цього можна побачити в одній з кав'ярень Манхеттена. Незважаючи на свої невеликі розміри, це - повноцінна бібліотека. І стелажі з книгами там розташовані навіть на стелі.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий