пятница, февраля 15, 2013

Новорічні книги


   Новий рік -  чарівне свято, і цю новорічну атмосферу ми створюємо собі самі. А що може підняти гарний настрій? На наш погляд, це читання гарної літератури. Адже так приємно після всіх святкувань посидіти чи полежати під улюбленим пледом в обнімку з гарною книгою.
Пропонуємо вам невелику підбірку книг, що допоможуть створити вам святковий настрій.    


   О’Генрі «Дари волхвів». Це зворушлива різдвяна казка для дорослих, де є місце і легкому смутку, і посмішці, і снігу, що сиплеться з небес на землю,  і, звичайно, ЛЮБОВІ. Такій, заради якої без жалю можна пожертвувати своїми головними скарбами і не залишитися при цьому в програші.
 
   А. Жвалевський, Є. Пастернак «Правдива історія Діда Мороза». Це історія Діда Мороза і Снігуроньки, які колись були людьми, а потім знайшли чудову здатність виконувати дитячі бажання. Їхня історія тісно пов'язана з історією країни, тому не варто чекати безхмарної легкості - може бути, доведеться і поплакати. І фінал, можливо, залишить відчуття смутку. Але світлого смутку. Книга з однаковим інтересом читається і дітьми, і дорослими. Найкраще - спільно.      
    
   Н. Хорнбі «Довге падіння». Думаєте, немає на світі нікого нещасніше за вас? Напевно, спеціально для вас автор написав цю книгу, що розповідає про людей з надломленою долею, рухомих одним бажанням - покінчити з цим життям. Але події новорічної ночі змінюють героїв, а значить, змінюється й їхня доля. У книзі знайдеться і смішне, і гірке, і тужливе. Але головне - з її допомогою людина, яка думає, ніби у неї все погано, зможе поглянути на свої проблеми під іншим кутом. Адже у Новому році все має бути нове. Чи не так?
 
   Н. Птушкіна «Поки вона вмирала». Незважаючи на похмуру назву, це  справжня новорічна історія, повна добрих надій, із звичайними чудесами, з безповоротною зміною життя на краще. На що тільки не піде головна героїня, чого тільки не нафантазує, щоб утішити свою стареньку матір! І, що цікаво, її фантазії чарівним чином матеріалізуються.

   
С. Войцеховскі «Різдвяне диво містера Тумі». Справжня різдвяна казка з маленьким  дивом для однієї дуже самотній, замкнутій людини - містера Тумі. Для нього, здавалося б, і не залишилося нічого цінного, крім його роботи, і якому, здавалося б, уже й не потрібно нічого. Але чудеса трапляються.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий