вторник, сентября 24, 2013

5 кращих книжок Діни Рубіної


19 вересня 2013 р. виповнилося 60 років однієй з найпопулярніших сучасних письменниць Діні Рубіній. Вихід кожної нової її книги - справжнє свято для любителів великої літератури. Чудова мова, спостережливість істинного цінителя життя і особливий гумор, часом на грані сліз, коли письменник вміє знаходити смішне у трагичному й трагічне у смішному - характерні риси творів письменниці.
Ми пропонуємо прочитати 5 кращих книг цього чудового автора.


«Камера наїжджає!». Це, мабуть, найсмішніша повість письменниці. Історія про молодого літератора, який потрапив у залізні обійми кіностудії «Узбекфільм», заснована на реальних подіях з життя автора.

«Любка». Що може бути спільного у молодої лікарки зі столичної професорської сім'ї та досвідченої рецидивістки, яка тільки  вийшла на волю після чергової відсидки? Але час дії твору - початок 50-х років ХХ ст., місце - забуте Богом містечко у казахстанських степах. В біографії кожної героїні - замордовані  державною машиною їхні батьки.

 «Синдикат». Роман-комікс, роман-анекдот про роботу письменниці у вигаданій організації, що широко розкинула свої тенета на пострадянському просторі. А з покинутого на час роботи Ізраїлю приходять все більш страшні звістки про терористичні акти, і смерть підступає все ближче і ближче ...

«Біла голубка Кордови». Талановитий художник, який став геніальним шахраєм, навчився підробляти картини так, що жодна експертиза у світі не може відрізнити їх від справжніх. Але як мотузці не витися ... Танці з вовками не можуть вічно тривати безкарно.  Привиди з минулого наздоганяють Захара Кордовіна, і тут вже пощади чекати не доводитися.

«Синдром Петрушки». Головний герой - професіонал найвищого класу, артист-лялькар. Його майстерність настільки бездоганна, що навіть власна дружина ревнує майстра до його кращої ляльки.

Сайт Діни Рубіної: http://www.dinarubina.com


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий