вторник, сентября 17, 2013

Дивовижні хобі знаменитих письменників


Хобі - відмінний спосіб підняти настрій, заспокоїти нерви і просто цікаво і з користю провести час. Творчі натури - не виняток. Відомі письменники та поети нерідко мали незвичайні захоплення.
Пропонуємо вам познайомитися з деякими із них.Володимир Набоков. Метелики захопили Набокова з дитинства, і він залишився їм вірним до останніх днів. Письменник завжди дуже цінував можливість серйозно зайнятися ентомологією і поповнити колекцію своїми власними екземплярами. Йому вдалося відкрити 20 нових видів метеликів. Ця діяльність приносила постійний заробіток, а також давала можливість займатися улюбленим заняттям.

Лев Толстой. Свідком нестримного велосипедного захоплення графа Льва Толстого була садиба «Ясна Поляна», що в даний час є меморіальним і природним заповідником, де незабаром можна буде здійснити захоплюючу велоподорож  маршрутами, що пам'ятають великого російського письменника. Також Толстой любив запрягтися в плуг і орати. Це уявлення збирало масу роззяв. Ще знаменитий письменник з радістю майстрував чоботи для родичів та друзів.

Ілля Еренбург. Ще в довоєнні часи столична фабрика «Ява» освоїла випуск трубок у витончених коробках  з описом, як їх обкурювати і доглядати за ними. Проте мало хто знає, що цю інструкцію  написав письменник Ілля Еренбург, відомий колекціонер, автор повісті «Тринадцять трубок». Коли у Еренбурга запитували, чому він колекціонує саме трубки, він знизував плечима, відповідав, що предмет пристрасті не вибирають, це приходить само. Кажуть, що покурити з його колекційних трубок письменник нікому не дозволяв, навіть друзям.

Ернест Хемінгуей. Лауреат Нобелівської премії серйозно захоплювався боксом. На думку багатьох, він міг розраховувати навіть на чемпіонство. Письменник також пристрасно захоплювався риболовлею і полюванням, боями биків і жінками, війною і випивкою. При цьому мав приголомшливу письменницьку працездатність.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий