среда, сентября 18, 2013

«Новини від класиків»


З початком осені розпочав роботу проект «Новини від класиків»,  покликаний залучити  інтернет-користувачів до читання книг за допомогою сучасної обробки анонсів творів класичної літератури.  Інтернет-акція організована Федеральним агентством з друку та масових комунікацій за участю Російського книжкового союзу на базі книгарні «ЛітРес».

У рамках проекту   спеціально був створений промо-сайт, де анотації на твори російських класиків можна перетворити на помітні новини зі скандальними заголовками. Наприклад, сюжет «Анни Кареніної» помістили в рубрику «Світська хроніка» під назвою «Дружина високопоставленого чиновника покінчила з собою після сварки з коханцем», а «Мертві душі» пропонуються у розділі «Кримінал» під заголовком «Бізнесмен в бігах заробляв на трупах». Деякі новини забезпечені мінімалістичними обкладинками книг, розробленими спеціально для проекту. Акція проходить під девізом « Скандали. Інтриги. Хороші книги».
Подібні новини-тизери з 2 вересня з’явилися на провідних  порталах Росії, які виступили партнерами проекту. При натисканні на «новину» користувач перейде на  сайт проекту, де зможе прочитати більш докладний опис книги, зроблений у тій же скандальній манері у стилі сучасної пресси. Там же можна буде безкоштовно скачати сам твір з каталогу «ЛітРес», а також створити власну новину про обрану книгу. Автори найцікавіших анонсів отримають спеціальні призи, а закладки для книг з їх тизерами роздаватимуть у найбільших книжкових магазинах Москви.
Організатори зазначають, що акція покликана наочно продемонструвати, що за привабливістю сюжетів класична література не поступається новинам з перших шпальт найпопулярніших  порталів. Автори проекту хотіли показати, що багато проблем сьогоднішнього життя хвилювали наших  співвітчизників і кілька століть тому.
Акція покликана протистояти тенденції падіння інтересу до книги і, особливо, до  класичної літератури.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий