воскресенье, сентября 15, 2013

Книги, що ожили


Оскар Уайльд одного разу пожартував: «Я не можу назвати сто найкращих книг, оскільки написав всього п'ять». А ось сучасний лондонський художник Джонатан Уолстенхолм з одвічно англійським гумором міг би похвалитися, що сто кращих книг він створив ... на своїх полотнах. Талановитий художник малює чарівні картини, на яких оживають старовинні фоліанти. Любов до книг - це головне, що робить його акварелі несхожими на інші.

Творча манера художника унікальна, він створює особливий світ - світ  книг, що ожили. У кожної книги свій неповторний характер, більшість з них нагадує манірних англійців, які курять люльку і грають у доміно чи шахи. Є книги-бібліофіли, вони із задоволенням читають або дописують самі себе.
Світ Джонатана Уолстенхолма - це унікальна реальність, де стерті кордони між реальністю і фантастикою. Всі роботи художника пройняті трепетним ставленням до книг - джерела знань та  людської мудрості.
Безумовно, подібні сюрреалістичні проекти можуть виховати дбайливе ставлення до книг і відродити інтерес молоді до читання.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий