суббота, декабря 07, 2013

Лист собі в 16 років

Якщо б ви могли написати собі  листа в 16 років, що б ви сказали? Це питання було задано 75 знаменитостям: письменникам, акторам, музикантам і спортсменам. З їхніх відповідей народилася книга «Дорогий Я: лист до шістнадцятирічному собі» - збірка листів у минуле. На його сторінках відомі люди постають звичайними 16-річними хлопцями і дівчатами, нерідко закомплексованими та  невпевненими в собі. Старші «я» намагаються дати собі-молодшим дотепні, інтимні, мудрі поради про те, як варто поводитися в житті, чого чекати, а чого варто уникати. У результаті вийшла книжка не про знаменитостей, а про молодість, дорослішання, очікування дива.
Ця ідея виявилася настільки захоплюючою, що люди з усього світу почали писати собі листа. На офіційному сайті книги - http://www.dearme.org/readersletter - їхне число вже вимірюється тисячами. Напевно, кожному з нас є, що сказати собі - шістнадцятирічному.
Ми публікуємо лист відомого американського письменника Стівена Кінга. Прочитайте його, можливо, у деяких з вас виникне бажання змінити своє життя.


Дорогий Я​​!
Я пишу тобі з 2010 року, коли мені перевалило вже за 62, щоб дати тільки одну пораду. Правда, всього 4 слова: тримайся подалі від наркотиків.
 Ти дуже талановитий і зможеш багатьох ощасливити своїми історіями, але - на жаль, це так - ти ще й потенційний наркоман. Якщо ти не звернеш уваги на цей лист і не зміниш своє майбутнє, принаймні, на 10 років твого життя - від 30 до 40 - опинишся в якомусь затемненні, розчаруєш багатьох людей і не зможеш насолоджуватися власними успіхами. Ти також будеш кілька разів на волосині від смерті. Зроби собі послугу і постарайся жити в більш світлому світі. Пам'ятай, що опір спокусі, як і любов, робить твоє серце сильнішим. Залишайся чистим.

А щоб ви написали собі 16-річному?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий