четверг, декабря 19, 2013

«Найтепліші» книги про зимові дива

           

     
       Напередодні Нового року хочеться повірити в те, що будь-яке бажання, загадане біля блискучої ялинки, може збутися, і що казка ось-ось постукає саме у ваші двері.
Отже, сядьте зручніше в улюблене крісло, сховайтеся під пледом і прислухайтеся - диво вже тут. Книги вам про це розкажуть.

   
Т. Капоте «Спогади про одне Різдво». У величезному старому будинку  живе дивна пара: не по роках серйозний хлопчик і його «подружка» - 60-річна жінка, яка так і не подорослішала - адже не можуть нудні дорослі так щиро вірити в чудеса і так зворушливо любити людей, з якими вони навіть толком не знайомі? Цілий рік вони збирають гроші, щоб напередодні Різдва спекти і відправити поштою 30 смачних пирогів ...
  

   Д. Гришем  «Різдво з невдахами».  Іронічна казка для дорослих, в якій автор - визнаний майстер судового трилера - відкриває свій талант з несподіваного боку. Глава сім'ї, людина прагматична до мозку кісток, одного разу сів підрахувати, у скільки йому обходиться проведення кожного Різдва, і,  уражений величезною сумою, вирішив на цей раз проігнорувати традиційне свято і замість цього полетіти до теплого моря. Звичайно ж, американські традиції можуть викликати у читача посмішку, проте ця книга - тонка різдвяна історія, у фіналі якої - традиційний хепі-енд і чудеса благородства.

Р. Пилчер «Напередодні Різдва». Книга наповнена зачаруванням Шотландії і добрими посмішками. І нехай герої історії - люди не надто щасливі й успішні, кожен з них, що опинився по волі випадку в одному будинку напередодні Різдва , щиро вірить, що це свято змінить його життя на краще.

Д. Ванлір «Різдвяні туфлі». Прекрасна і натхненна книга, що її можна з задоволенням почитати і на свято, й в будній день. Це історія про двох абсолютно різних людей, чиї долі перетнулися лише одного разу у різдвяний вечір. Один з них шукає спосіб повернути сім'ю, якій довго не приділяв уваги, в той час, як сім'я іншого намагається примиритися з втратою матері і дружини.

       
  О. Гедеонов «Випадковому гостю». У сім'ї чаклунів теж святкують Різдво. У Святвечір на стіл ставлять зайвий набір - випадковому гостю. Призначений він  усім тим, хто  опинився під Різдво в дорозі або захоплений біля порога бурею. Ніхто не знає, ким може виявитися випадковий гість, який  з'явиться до вас у будинок.

Г. Бек, Н. Баарт «Сніжний ангел». Сумна і радісна, як саме Різдво, історія про людей, які все життя шукали одне одного, блукаючі  у темряві, і різдвяним вечором таки зустрілися. Але, перш за все, їм довелося пройти через випробування,  біль і розлуку. І тільки тоді вони зрозуміли, що головне - це любити один одного.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий