среда, декабря 25, 2013

Оригінальні новорічні подарунки для тих, хто любить читати

Зимові чарівні  свята починаються задовго до 31 грудня  - з пошуку «правильного» подарунка. Вибір та упаковка новорічних сюрпризів для близьких - це можливість відчути себе справжнім чарівником.
Ми пропонуємо оригінальні новорічні подарунки, що так приємно подарувати справжнім любителям читання.

   Сумка з цитатами з літературних творів може стати найулюбленішою у її власниці. Тільки пам’ятайте - туди повинні вміщуватися   як мінімум пара книг.


  Флешка у вигляді книги приречена на довге та постійне носіння біля серця, тому що вона дуже красива і завжди нагадує про улюблене заняття.


  Книжковий шарф. Дівчата оцінять шарф з книжковим принтом. Адже це не тільки тепла річ, але й ще один привід звернути на себе увагу. А вона гарантована - всі будуть намагатися прочитати текст і вгадати, з якого він твору.

  Книжкова біжутерія. Прикрашені друкованим словом аксесуари - підвіски з книгою, книжкові шпильки і кільця - відмінний спосіб продемонструвати оточуючим свої літературні уподобання, не проявляючи при цьому нав'язливості й занудства.

  Підставка для електронних книг сподобається тим, хто любить читати під час їжі.

  Столик для читання у ванні. Поніжитися в повітряній піні, сховатися від усього світу в теплій ванні з улюбленою книжкою - мила справа на новорічних канікулах. Спеціальна підставка для читання у ванні підтримає в зручному положенні і книгу, і чашечку кави.

  Лампа у вигляді книги перетворить інтер'єр, зробивши його більш затишним. А лампа у вигляді чоловічка, який  читає, ще й красномовно розкаже про улюблене захоплення її хазяїна.

  Лампа-закладка - відмінний подарунок для читачів-опівнічників. Це і джерело світла, і підставка для книг. Крім того, лампа навіть вимикається особливим способом - гасне, як тільки на неї лягає книга.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий