пятница, декабря 27, 2013

Книжкові web-сервіси

Книги  дарують читачеві радість пізнання та сприяють інтелектуальному розвитку. Але знайти і відібрати дійсно цінну і пізнавальну літературу досить складно. На допомогу можуть прийти сучасні інформаційні книжкові web-сервіси, адже багато хто з нас є активними інтернет-користувачами. Книжкові web-сервіси допомагають  вибирати книги для читання на основі рекомендацій  знавців гарної літератури і знаходити співрозмовників для обговорення прочитаних книг.
Пропонуємо вам познайомитися з деякими з цих помічників.


Библа  - це сервіс, що допомагає орієнтуватися в океані книг і осмислено з ними працювати. Тут зберігаються списки прочитаних книг користувачів сайту з невеликими коментарями, а також різні тематичні добірки. Таким чином, прочитавши анотацію і думки інших учасників сервісу, користувачі можуть відразу купити книгу.

Two-books - рекомендаційний сервіс, що дає можливість вибрати книгу зі списку найкращих книжок світу. Він допоможе  не витрачати час на читання нецікавих книг. Кращі книги визначаються відвідувачами сайту, кожен користувач додає дві свої найулюбленіші книги. Таким чином, формується список найкращих книг світу. Чим більше людей вважають одну й ту ж книгу улюбленою, тим більш високу позицію у списку вона посідає. Крім списку книг, складеного читачами,  тут можна знайти цитати, рецензії, персональні рекомендації і ще багато чого цікавого.

Імхонет -  сервіс, що надає персональні рекомендації в  різних сферах - від літератури і театру до кінофільмів, відеоігор, музики і телепередач. Це обширне сховище інформації, зібраної в тематичні каталоги. Крім того, він являє собою величезну соціальну мережу, де можна знайти однодумців, дізнатися думки користувачів та експертів.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий