четверг, марта 09, 2017

Що почитати у 2017 р.: найочікуваніші книги

      Книжковий світ живе дуже насиченим життям і не завжди вдається встигнути за всіма новинками. Пропонуємо ознайомитися з найочікуванішими книгами 2017 року.

    «Вітри зими» Джорджа Мартіна - продовження популярної серії книг «Пісня льоду і полум’я». Книга вважається однією з найбільш очікуваних за останні кілька років.
   «Походження» Дена Брауна. Автор порадує продовженням пригод професора Роберта Ленгдона. Йому знову доведеться зіткнутися з небезпеками, шифрами, таємницями і відповісти на питання релігії, науки і мистецтва.
     «Зарізати Марка» Вероніки Рот. Новий роман розповість про Акоса та його брата, яких викрали і доставили на іншу планету, де панує жорстокість та диктатура.
      «Криваві вершники» Гарі Олдмана. Історія розповість про вампірів, які живуть на Дикому Заході. 

      «Я б помер за тебе» Френсіса Фіцджеральда. У книзі зібрані раніше не опубліковані історії, що разюче відрізнялися від звичних уявлень про світ і життя в цілому. А сам автор не хотів, щоб його праці були піддані змінам і цензурі.
     «Белгравія» Джуліана Феллоуза. Події розгортаються в ХIХ ст., напередодні битви під Ватерлоо. Це історія про таємницю, що захована в одному із районів Лондона.
     «Високі гори Португалії» Янна Мартела. У своїй новій книзі автор представить нам масштабну історію кількох поколінь, що відбувається на різних континентах. Це буде казка про смуток і віру, розказана за допомогою трьох дуже різних історій.
      «Дотик» Деніела Кіза. Наслідки промислової катастрофи і щемлива історія про трагедію людини, яка захворіла на променеву хворобу, в реалістичному романі з елементами наукової фантастики.
      «У тихому болоті» Пола Хокінса. Новий детектив від творця «Дівчини в поїзді». Загибель матері і дівчинки-підлітка в маленькому місті пов`язана з таємницею, яку довго приховували і яку необхідно розкрити.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий