четверг, марта 30, 2017

Книги для весняного настрою

Весна. Час для нових мрій, нових друзів, нових звершень, кохання і, звичайно, нових вражень, в тому числі від нових книжок. Пропонуємо добірку книг, що неодмінно додадуть вам весняного настрою.

Рей Бредбері «Квітневе чаклунство». Дуже весняна розповідь. Така легка, невагома, повітряна і прекрасна. Хвилин п’ятнадцять читання - і сила-силенна емоцій для роздумів... Ця розповідь описує весняний сонячний настрій, легку закоханість у навколишній світ і бурхливі емоції, що прокинулися від зимових холодів.

Марк Леві «Вона & Він». Історія дивовижної любові, що окриляє кожного, хто її прочитає. Історія, що змушує сміятися і плакати, радіти і засмучуватися. Тільки один чоловік може передати всі ці почуття - Марк Леві. Книга запамятається вам надовго, точніше - назавжди, як і інші роботи автора. Це небанальна історія про чоловіка і жінку, які зустрілися за вельми забавних і несподіваних обставин. Вони хотіли бути друзями, але доля вже давно вирішила все за них.

Гордер Юстейн «Помаранчева дівчинка». Це зворушливе і мудре оповідання, в центрі якого дивовижна історія любові. П’ятнадцятирічний хлопчик читає лист батька, що той написав йому перед своєю смертю 11 років тому. Це історія знайомства та любові героя і загадкової Апельсинової дівчини.

Віктор Франкл «Людина у пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі». Незважаючи на досить важку тему, книга допомогла мільйонам людей у всьому світі відчути себе щасливими і потрібними на цій землі. Автор доводить, що тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.


Ася Казанцева «Хто б міг подумати. Як мозок змушує нас робити дурниці» та «В інтернеті хтось помиляється». Кращі книги 2016 року науково-популярного жанру за версією yakaboo (найбільший інтернет-ресурс з продажу книжкової продукції). Розвінчання псевдонаукових міфів, яких в мережі Інтернет досхочу і на гачку яких сидять тисячі людей. Тонка іронія авторки однозначно додасть вам весняного настрою.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий