среда, марта 15, 2017

Книжковий магазин «Небо» в Києві

Книжковий магазин розташувався у підвальному приміщенні одного з будинків Печерського району. Це не зовсім центр, але вибір місця зумовлений тим, що книгарня «Небо» – дочірній заклад однойменної арт-галереї, що вже протягом п’яти років працює неподалік у цьому ж районі.

Заклад має дві кімнати – в одній, меншій, представлені виключно дитячі видання, різні іграшки й милі дрібнички для привернення уваги маленьких відвідувачів.У другій залі розміщується вся інша література, тут проводяться різні акції – презентації книг, авторські читання.
Засновники «Неба» прагнули зробити акцент на літературі мистецької тематики, тож значна частина асортименту – альбоми й дорогі ілюстровані видання про живопис, фотографію, декор, моду тощо. Є також кілька навчальних видань, зокрема з живопису.

Водночас у книгарні багато традиційних пропозицій: художні, історичні, дитячі видання, книги про подорожі, психологію тощо.


Є й букіністична полиця. Тут представлені недорогі видання про мистецтво. Ними цікавляться переважно студенти, які пишуть наукові роботи. До речі, студентів тут і справді багато, бо довкола книгарні розташовано кілька вишів, зокрема Київський національний університет культури й мистецтв. Ще у цьому районі багато мистецьких майстерень, тому художникам також цікаво прийти сюди, погортати альбоми.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий