четверг, марта 09, 2017

Найяскравіші жіночі образи в літературі

   
    Жінки бувають різні. Романтичні, незалежні, дотепні, чарівні, хитрі, доброзичливі, напористі, добрі, життєрадісні, сміливі, загадкові, ніжні, сентиментальні, екстравагантні, ранимі, елегантні… У цій збірці пропонуємо вам ознайомитися із найяскравішими жіночими образами, що зустрічаються в літературі.

    Елізабет Беннет – яскравий приклад самовладання, жіночої гідності, начитаності, відданості сім’ї та вірності собі. З нею знайомимося на сторінках роману «Гордість і упередження» Джейн Остін. Її самоосвіта, вміння тримати себе гідно виділяли її з усієї родини й оточення.


      Ферміна Даса – символ любові, вірність в душі якої була пронесена крізь усе життя в романі Габріеля Маркеса Гарсіа «Любов під час чуми». Головна героїня на сторінках книги дорослішає, приймає важливі рішення, живе і старіє. І весь цей час вчить бути щасливою. Вона постає перед читачем і закоханим підлітком, і розважливою владною дружиною, і хорошою мамою, і першою леді, і загадковою коханкою але при цьому завжди впевнена в собі жінка.


        Скарлет ОХара – суперечливий, але незмінно оптимістичний образ жінки з роману Маргарет Мітчел «Віднесені вітром». Красива дівчина з міцним характером в непохитною вірою в себе та свої сили. Висловлювання Скарлет, що стали крилатими, змушують задуматися і взяти їх на озброєння.


       Джейн Ейр – героїня однойменного роману Шарлотти Бронте. Людина схильна до вічної внутрішньої боротьби добра і зла, любові і ненависті, егоїзму і альтруїзму… Вона пройшла через багато випробувань, відчуваючи на собі зло, приниження і зраду. Але як би важко їй не було, вибір завжди вона робила на користь світлої сторони своєї душі.


       Батшеба Еверден – мила неординарна дівчина, яка успадкувала стан, звалила на свої тендітні плечі управління маєтком і господарством. Жвавість розуму героїні роману Томаса Харді «Далеко від божевільного натовпу» вчить бути самостійною у прийнятті рішень. Відступ від прийнятих правил, вміння красиво і жваво заявити про себе наштовхує на думки, що потрібно не боятися проявляти себе.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий