вторник, августа 15, 2017

Книжкова подорож по містах ЄвропиЗ приходом літа хтось уже встиг піти в довгоочікувану відпустку, а комусь відпустки ще чекати й чекати. А так хочеться відправитися в подорож прямо зараз!
Пропонуємо книги, які перенесуть вас у різні міста Європи. На вас чекає захоплююча пригода, в якій є і любов, і детектив, і драма... Як вам така «книжкова» відпустка?


Р. Еллі «Останнє танго в Парижі». Роман викликав у суспільстві ефект бомби, що розірвалася, через глибокий сюжет, наповнений вельми відвертими сценами. Непереможна пристрасть, що охоплює героїв, позбавляє їх здатності мислити і міркувати, але  дає нереальне задоволення від кожної прожитої хвилини.
Е. М. Ремарк «Ніч в Лісабоні». Це роман  про нічну сповідь героя випадковому зустрічному. За пляшкою дешевого вина тягнеться його розповідь про кохання, дивну вірность, війну та відвагу. Оповідач рятується в Лісабоні від нацистів, де безуспішно намагається знайти гроші на квиток на пароплав до США і фальшиві американські візи. Дивний незнайомець обіцяє дати йому все, але з однією умовою: той повинен пробути всю ніч з незнайомцем і вислухати його.
К. Ішервуд «Прощай, Берлін». Ця невідома нам класика англійської літератури у себе на батьківщині в 30-40-ві роки минулого століття наробила чимало шуму. Автор – один із представників «втраченого покоління». У книзі він розповідає про розгубленість інтелігенції, життя західноєвропейської богеми у пороці і гріховності.
І. Макюен «Амстердам». Двоє друзів – знаменитий композитор і успішний головний редактор газети – укладають угоду про евтаназію: якщо один з них перестане контролювати себе і впаде у безпамятство, інший буде зобовязаний його вбити. Що ж трапиться в Амстердамі? Кому випаде жереб позбавити життя іншого?
Е. Золя «Черево Парижа». Черево Парижа – площа Ле Аль неподалік від Лувра. Сьогодні тут розбитий сквер з басейном, підземними магазинами, кафе і кінотеатром, але не так давно на його місці розташовувався центральний паризький ринок, а навколо – кубла паризького дна. Відомий французький класик розповідає про долі його мешканців.

М. Фрай «Казки старого Вільнюса». Центр Вільнюса складають 108 вулиць. Якщо ходити по ним досить довго, то можна побачити сотні найдивовижніших історій, а в багатьох сюжетах навіть взяти безпосередню участь. Про загадки одного з найкрасивіших і самобутніх міст Європи розповідає автор, щиро закоханий в Вільнюс.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий