суббота, августа 26, 2017

Самі незвичайні книжкові магазини світу
Кожна людина, яка закохана у  паперові книги, знає, що процес покупки і вибору майбутнього чтива майже так само важливий, як і саме читання. Адже, на відміну від електронних видань, паперові книги змушують нас вставати зі стільця і відправлятися в нові місця. Пропонуємо вашої увазі  чотирі книгарні, що допоможуть зробити процес пошуку книг таким же приємним, як і саме читання.


The Book Barge, Великобританія


Книжкова баржа - один з найдивовижніших книжкових магазинів Британії. Все тут підпорядковано принципу неспішності: повільне життя, повільний вибір книги, повільний плин води. «Я хотів створити унікальну роздрібну точку торгівлі, щоб покупці могли усвідомити, наскільки приємніше купувати книги в незалежних магазинах, а не в інтернеті або супермаркетах», - каже господар магазину. Зазвичай книжкова баржа причалена у Личфилде, але періодично вирушає в тури по мережі каналів.

Lello Bookstore, Португалія


Португальскаій книжковий магазин Lello Bookstore, заснований у 1906 р., з точки зору архітектури є одним з найкрасивіших у світі. Будівля, що спроектована та побудована інженером Ксав'є Естевесом являє собою дивовижний приклад нео-готичного стилю. Вікна книгарні прикрашені вітражами, на стінах безліч елементів з різьбленням, а на другий поверх ведуть неймовірної краси сходи в стилі арт-нуво. На колонах розміщені бронзові пластини з  зображеннями португальських літературних героїв.

Poplar Kids Republic, Китай 


Дитяча книжкова крамниця Poplar Kids Republic у Пекіні теж дивує архітектурною майстерністю, але вже сучасного типу. Творці спробували відобразити в оформленні магазину процес першовідкриття,  який відчувають, діти читаючи і фантазуючи.

Райдужний килим стрічкою обплітає  магазин, біжить по підлозі, над полками та повертається вниз уздовж стіни.

Selexyz Dominicanen, ГоландіяКнижковий магазин Selexyz Dominicanen знаходиться у Домініканській церкві ХІІІ ст., що раніше використовувалася як крита стоянка для велосипедів. Облаштуванням книгарні займалися амстердамські архітектори Merkx і Girod. Книги тут розміщені на залізних багатоповерхових конструкціях, а до полиць, що знаходяться під самою стелею церкви,  покупці добираються на ліфтах і по сходах.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий