вторник, августа 29, 2017

П’ять нових книг серпня, на які ми чекали

Нові романи знакових для сучасної літератури українських письменників, які беруть участь у Львівському форумі видавців, конкурують у цьому огляді серпневих книг зі світовою класикою, що вперше була видана українською. Незалежно від того, чи це оповідання «короля жахів», чи бойова проза дебютанта, задоволення читачу гарантоване. «Спустошення» Любко Дереш
Спекотний серпневий день. Троє чоловіків опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії. Відомий журналіст Федір Могила влаштовується помічником серйозного інвестора, який бажає вкрай швидко сформувати ринок психотехнологій. Вони вступають в альянс із колишнім працівником радянських закритих лабораторій, професором Гуровим, щоб здійснити інноваційний прорив. Однак кожен із учасників цього союзу, як виявляється, має приховані мотиви. Що це? Сценарії, запущені з аномальної Зони? Постінформаційний апокаліпсис? Чи жадоба сенсу, щоби вистояти у боротьбі зі Звіром, якого Гайдеґґер називав Ніщо?
«Не озирайся і мовчи» Макс Кідрук
Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий ідеальний об’єкт для цькування. Замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться з дівчиною з паралельного класу Сонею, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.
«Green Card» Володимир Кошелюк
Він був юним лузером та раптом перетворився в суворого і досвідченого воїна-спецпризначенця. Поштовхом до цього стає випадково виграна у лотерею картка, що надає право на проживання у Сполучених Штатах. Його життя круто змінюється, змінюється й все поруч…
«Повне зібрання прозових творів» Говард Філіпс Лавкрафт
Нарешті цей культовий автор, на чиїх творах виросло не одне покоління літераторів-неформалів, перекладений українською. Його творчість нагадує екзотичні писання Едгара По у поєднанні з детективною інтригою Конан Дойла. Його знакові роботи «Поклик Ктулху», «Сновидні пошуки незвіданого Кадата», «Жахіття Данвіча» та ін. чекають на свого читача.
«Віннету І» Карл Май

Шляхетний і відважний Віннету героїчно протистоїть спробам позбавити його народ права на життя на власній землі. І в цій нерівній боротьбі він знаходить собі білого союзника — землеміра Західної залізниці на ім’я Вбивча Рука.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий