суббота, мая 16, 2020

Дорж Бату презентує «Моцарт 2.0»


У травні у «Видавництві Старого Лева» побачить світ нова історія від Доржа Бату, автора українських бестселерів «Франческа. Повелителька траєкторій» та «Франческа. Володарка офіцерського жетона».

«Моцарт 2.0» цілком і повністю занурить читача у світ головних героїв – і не лише завдяки майстерним описам автора, а й інтерактивній складовій книжки. Текстова частина роману доповнюється численними QR-кодами з відеороликами, що збагачують його музикою Моцарта, краєвидами Нью-Йорка та влучними коментарями самого Доржа Бату, разом із яким читач прогуляється місцями розгортання подій книги.
У центрі сюжету – той самий Вольфганг Амадеус Моцарт, який потрапив у сучасне місто. Його вражає і дивує усе: метро та галас, одяг, особливо жіночий, спосіб життя, звички і манери людей. А ще, виявляється, сучасний рояль суттєво відрізняється від звичного Моцартові клавікорду… Та доведеться пристосовуватися, адже видатному композиторові хоч і випав шанс на нове життя, дещо залишається незмінним – музика і Моцарт нероздільні.

У книжці тісно переплітаються вигадка й реальні та дуже цікаві факти про життя і творчість Моцарта, детективний сюжет за участю нової подруги композитора – офіціантки Стейсі та роздуми про сенс життя.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий