пятница, мая 29, 2020

Бути жінкою


Ми, жінки, всі такі різні, але нас багато що об'єднує – всі ми хочемо бути успішними, красивими, коханими і просто щасливими! Ці три книжки дуже різні за стилем і формою, але вони про жінок. З такою відвертістю говорять лише найближчі подруги, перед читачками постають оголені душі тих, хто втрачав себе і знаходив, ламався і зцілювався, намагався бути «ідеальними» дружинами і «чемними» дівчатками...

С. Кетріс «Феміністки не носять рожевого та інші вигадки». Збірка есеїв про фемінізм у найширшому значенні цього слова. Під обкладинкою зібрано пів сотні особистих історій жінок із різним життєвим шляхом акторок, письменниць, дизайнерок тощо. Ці історії про солідарність, про право бути собою, про дорослішання, але не фізіологічне, а коли ти чітко знаєш, що хочеш, відкинувши усі суспільні настанови. Дух сестринства, сміливість і впевненість ось чим діляться у збірці. Після одкровень у книжці на останніх сторінках є місце для запису власних міркувань та ситуацій.
К. М. Мачадо «Її тіло та інші сторони».  Авторка розкриває особливі потаємні сторони жіночності та жіночої зрілості. Героїнь оповідань спантеличує досвід дорослішання, партнерських стосунків, материнства… «Ідеальна» дружина, яка віддає чоловікові всю себе, чи жінка, яка наважується на хірургічне зменшення шлунку, щоб нарешті сподобатися самій собі, чи письменниця-дебютантка, яка їде у творчу поїздку, де повертається до історій свого дитинства... Це емоційні та відверті історії жіночого досвіду, у центрі яких – теми сексуальності, краси, фізичного і психологічного насильства.
Р. Каур «Молоко і мед». Це відверта, хоробра й чуттєва поезія, що захоплює з перших сторінок. Кожен може знайти в цих коротких, емоційно сконцентрованих й пронизливих історіях щось із власного життя. Це вірші про любов, але передусім любов до себе, бо з неї починається вся інша. Тематичні вірші структуровані у чотири розділи – «боліти», «любити», «ламатися», «гоїтися». Вони про стосунки, біль, втрату, сестринство і зцілення, про шлях до себе. Лаконічні, прості, чуттєві саме так відчувається справжня поезія кожною з нас, із різним читацьким і життєвим досвідом.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий