вторник, мая 19, 2020

Джоан Роулінг запустила сайт з іграми, порадами та майстер-класами


Джоан Роулінг спільно з компаніями «Audible», «Bloomsbury», «OverDrive», «Pottermore Publishing» і «Scholastic»  запустила сторінку «Harry Potter At Home» на сайті https://www.wizardingworld.com/collections/harry-potter-at-home для фанатів Гаррі Поттера.

Ресурс «Harry Potter At Home» створений з метою допомогти батькам, дітям і вчителям «додати магії» у своє життя під час карантину. На сторінці можна знайти тести на знання книжок про Гаррі Поттера і поради для тих, хто їх ще не читав, а також ігри, цікаві факти, майстер-класи, наприклад, як зв’язати шарф у стилі місіс Візлі. Також зареєстровані користувачі сайту можуть щотижня отримувати на пошту нові ідеї про проведення часу з дітьми.

Окрім того, шанувальники Гаррі Поттера мають змогу безкоштовно слухати першу книжку на платформі «Audible». Вона буде доступною англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Англійську версію читає актор і драматург Стівен Фрай.
Електронна книжка «Гаррі Поттер і Філософський камінь» 20 мовами буде безкоштовною для користувачів платформи «OverDrive».

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий