пятница, мая 29, 2020

Книжки на літо від Білла Ґейтса


Традиційно напередодні літа засновник та керівник корпорації «Microsoft» Білл Ґейтс називає кілька книг, які сам вподобав і радить почитати іншим. Цього року це історії про важкі життєві досвіди, керівництво великою компанією, пандемію столітньої давності тощо.

Е. Е. Еґер «Вибір». Ця книга частково є спогадом, а частково – посібником, що допоможе побороти травму. Авторці було лише 16 років, коли її разом із родиною відправили в концтабір «Освенцим». Переживши неймовірні жахи, вона переїхала до США і стала терапевтом. Її унікальний досвід став поштовхом, щоб допомагати іншим людям впоратися з їхніми травмами і проблемами.
Д. Мітчелл «Хмарний Атлас». Цей роман не відпускатиме ще довго після закінчення читання. Тут поєднано шість історій, дія яких відбувається протягом тривалого часу – від ХІХ ст. до постапокаліптичного майбутнього. «Якщо ви налаштовані на справді переконливу розповідь про найкраще і найгірше у людстві, я думаю, ви знайдете це тут, так само, як і я», – пише про книжку Білл Ґейтс.
Р. Айґер «Політ завдовжки в життя». У книзі автор пояснює, що насправді означає бути генеральним директором великої компанії. «Це одна з найкращих бізнес-книжок, які я читав протягом декількох років, – пише Ґейтс. – Незалежно від того, чи ви шукаєте бізнес-порад або просто цікаву історію, я думаю, вам сподобається розповідь про роботу у «The Walt Disney» в один з найбільш трансформативних часів в його історії».
Дж. М. Баррі «Великий грип». Ця книга зацікавить усіх шанувальників історичних розповідей. Особливо, якщо хочеться порівняти сучасну пандемію Covid-19 із пандемією грипу «іспанки» 1918 р., що і є в центрі цієї книжки. Письменник розповідає про все, що потрібно знати про один із найбільш смертоносних спалахів захворювання в історії людства. 
А. Банерджі, Е. Дюфло «Хороша економіка для важких часів». У минулому році економісти Банерджі та Дюфло виграли Нобелівську премію з економічних наук. Вони не лише добре знаються на економіці, а й вміють доступно пояснити її основи пересічному читачеві. У цій книзі автори говорять про нерівність та політичний поділ, зміни клімату та штучний інтелект, економічне зростання і проблеми нашого часу.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий