суббота, июля 11, 2015

«Шоколадні» книги

«Девиз – ни дня без шоколада!
Ему, как солнцу, утром рада!
И спать ложусь я, предвкушая,
Что встречусь с ним за чашкой чая!»
Як близькі ці рядки тим, хто любить цей божественно смачний продукт - шоколад. А чи знаєте ви, що щорічно 11 липня всі любителі  солодкого відзначають Всесвітній день шоколаду, історія створення якого починається з 1995 р., коли він був офіційно затверджений у Франції.
Пропонуємо вам книги, назви яких дуже сподобаються всім «шоколадоголикам» і ласунам.


  Дж. Харріс «Шоколад». Сонний спокій маленького французького містечка порушений приїздом молодої жінки та її доньки. Якимось дивним чином вона дізнається про сокровенні бажання жителів і відкриває свій шоколадний магазин, де кожному буде запропоновано саме такі шоколадні ласощі, що змусять знову відчути смак до життя.

Р. Даль «Чарлі і шоколадна фабрика». У казковій дитячій повісті відомого англійського письменника розповідається про захоплюючі пригоди маленького хлопчика Чарлі та його друзів на чарівній кондитерській фабриці містера Вонки.

М. Кетро «Гіркий шоколад. Книга розрад». Ця книга стане в нагоді тим, хто засмучений. Не шукайте в ній сюжетної лінії, перед вами осколки дзеркала, де відбивається мінливе обличчя любові. Вдивляючись у нього, ви зрозумієте, що не самотні у своїх почуттях. І все проходить, навіть найгірше.

М. Дочинець «Хліб і шоколад». Головні герої книги новел сучасного українського письменника –  жінки. Автор уважно спостерігає за їхньою психологією. З нею пов'язана фатальність почуттів, прагнення чоловіка знайти другу половину своєї душі. Подані новели розкривають вічні, як світ, теми і, передусім, тему кохання.

Г. Зевін «Шоколадна принцеса». 2083 рік. Шоколад і кава заборонені, папір - на вагу золота, вода ретельно дозована. Нью-Йорк загруз у злочинності та злиднях. 16-річна Аня намагається жити життям звичайної школярки, ходити на заняття, спілкуватися з подругою і бути турботливою сестрою. Однак це не так просто. Адже всі в місті знають, що вона  - дочка головного (нині покійного) злочинця Нью-Йорка, а її родичі чекають від неї відповіді: чи готова вона прийняти на себе обов'язки батька та очолити сімейний бізнес, що переживає не найкращі часи. Але як прийняти рішення, якщо будь-яке з них призведе до втрати улюблених і дорогих людей?     

А. Лукашева «Шоколадні вірші». Ця збірка віршів присвячена виключно солодощам. У ній все - в шоколаді, і не тільки цукерки, зефір і фрукти, але й діти, і навіть їхні батьки. Від читання цих віршів стає радісно на душі. А, як відомо, радості багато не буває.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий