среда, июля 01, 2015

Книги про космічних прибульців

   2 липня відзначають Всесвітній день НЛО або День уфолога. Це свято тих, хто вивчає явища, що не мають логічного пояснення, і об'єкти, що їм приписується неземне походження.
   З давніх часів людей притягувало все загадкове та незрозуміле. Неземний розум і життя на інших планетах вже давно стали предметами для ретельних досліджень і довгих суперечок не лише серед науковців, а й письменників. Але головне, в чому не сумніваються фантасти: на зоряному шляху людство чекає знайомство з іншими цивілізаціями. Про це написані сотні художніх книг, кожна з яких пропонує свій алгоритм дій та свій сценарій розвитку подій у разі контакту.
   Пропонуємо вам книги, де яскраво і переконливо описані зустрічі землян з НЛО і прибульцями з космосу - все те, до чого так сильно ​​тягнеться наше підсвідоме Я.


   К. Саймак «Штуковина». У невеликій за обсягом книзі розповідається про хлопчика-сироту, який знайшов розбиту космічну тарілку з вмираючими інопланетними мандрівниками всередині. Перед смертю інопланетяни пропонують йому обмінятися чим-небудь на пам'ять, внаслідок чого хлопчик отримує кристал, що повністю перетворює  його життя.

  А. і Б. Стругацькі «Пікнік на узбіччі». Головні герої цієї захоплюючої книги - відчайдушно сміливі люди, які на свій страх і ризик знову і знову відправляються  на місце висадки прибульців - аномальну зону, повну небезпек і смертельних пасток.

  С. Шелдон «Кінець світу». У книзі розповідається про таємну акцію спецслужб зі знищення міжнародної групи туристів, які випадково стали свідками катастрофи НЛО. Але коли усі свідки ліквідовані, приходить час вмирати і тим, хто - за своєю волею чи мимоволі - став виконавцем цієї акції. У живих залишилася людина, яка не збирається здаватися без боротьби і перетворюється з жертви на мисливця.

  П. Стюарт, К. Ріддел «Прибульці розважаються». Які бувають інопланетяни? Добрими чи злими, красивими чи потворними? Але зазвичай - дуже розумними. А ось головний герой на власному досвіді переконався, що буває й по-іншому ...


  Н. Гейман «Але молоко, на щастя ...». Ця дивна історія трапилася за абсолютно непримітних обставин. Коли мама була у відрядженні, в будинку закінчилося молоко. По дорозі до магазину, папу  викрадають ... справжнісінькі інопланетяни.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий