среда, июля 15, 2015

Книга, з якої виростає дерево


  Нещодавно одне з аргентинських видавництв створило унікальну книгу, з якої може вирости дерево. Для цього розробники  вклали у сторінки видання насіння дерева жакаранди, що його можна посадити після прочитання книги.

  На таку ідею видавців наштовхнула статистика про кількість дерев, що щороку вирубують задля видання книг. Тож вони вирішили зробити щось для покращення цієї ситуації, і так був започаткований проект «Три книги – дерево».
  Першою з цієї серії стала книга ручної роботи під назвою «Мій тато був у джунглях».  Видання виготовлене з безкислотного паперу та екологічної фарби, а на кожній сторінці книги є кілька насінин жакаранди. І після того, як читачі дочитають твір, вони можуть покласти книгу в ґрунт,  і з часом між сторінок проросте дерево. Єдиний недолік - більше цю книгу ніхто вже не прочитає.
   «Ця книга – та річ, що має заохотити до читання, і в той же час не нашкодити довкіллю», - зазначено на сайті видавництва. Крім цього, видавництво випустило ролик про це книжкове нововведення англійською мовою; усі, хто бажає, можуть його подивитися.

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий