среда, июля 29, 2015

«Тигрові» книги

  29 липня відзначають Міжнародний день тигра, що був заснований п'ять років тому з метою залучення уваги до проблем збереження найбільших (і, як виявилося,  беззахисних) кішок у світі.
  Пропонуємо книги, назви яких дуже сподобаються тим, хто захоплюється цими прекрасними і сильними тваринами.


  Д. Бош «Тигр завжди нападає ззаду». Книга поєднує в собі психологічний детектив, любовний і гостросоціальний роман з філософським підтекстом. У ній є і велика любов, і великі гроші,  що грають долями героїв, змушуючи їх здійснювати непередбачувані вчинки. Є і великий страх, що, як тигр, завжди нападає ззаду.  Але, якщо обернутися і подивитися йому в очі, страх розвіється в прах ...

  О. Маринина «Бій тигрів в долині». Неординарний захоплюючий сюжет, різнопланові герої, шокуючий фінал - все це в романі неперевершеного майстра детективного жанру. У вбивстві своєї сестри підозрюється молода дівчина, яка не може довести свою непричетність. Однак за справу взялися досвідчений адвокат і оперуповноважений, які в ході розслідування виявляють несподівані факти, що приводять їх до приголомшуючої розгадки.

  М. Спіллейн «Тигр на волі». Головного героя книги, написаної   в жанрі «крутого» детективу, звуть Тигр. Він - супершпигун, поряд з яким Джеймс Бонд виглядає дитиною. Він брутальний, іронічний і привабливий. І противник йому попався гідний - підступна і зваблива німецька розвідниця.

  П. Лайвлі «Місячний тигр». Клаудія, журналістка у минулому, яка побувала не в одній «гарячій точці», наближаючись до життєвого фіналу, переказує дочці історію кохання своєї юності. Зустрівшись в Єгипті в розпал Другої світової війни, Клаудія і Том відчувають один до одного щиру любов. Незабаром життя розлучає цю красиву пару назавжди - Том не повернувся з чергової вилазки за лінію фронту. Єдиним свідком жорстоко перерваної пристрасті стає для Клаудії «місячний тигр» - тліюча спіраль для захисту від тропічних комах.

  Р. Пилчер «Сплячий тигр». Селіна, готуючись до весілля, несподівано в подарованій нареченим книзі про життя на далекому іспанському острові бачить фотографію автора, який дивовижно схожий на її батька. Але ж їй говорили, що він загинув під час війни ... Дівчина хоче розшукати автора книги і, незважаючи на протести нареченого, сама відправляється на острів. Ця поїздка кардинально змінить її життя.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий