воскресенье, июля 05, 2015

«Поцілункові» книги

    6 липня усі, хто бажає, можуть «обмінюватися своїми душами» на повних правах - у цей день відзначають Всесвітній день поцілунку, що вперше вигадали у Великобританії. Саме на берегах туманного Альбіону у кінці XIX ст. вважали, що поцілунок, як один із проявів любові, гідний того, щоб мати власне свято.
  Пропонуємо вам книги з «поцілунковими» назвами, що як би нагадують -  не позбавляйте себе можливості отримувати задоволення від цієї дивовижної «процедури».


  Д. дю Морє «Поцілуй мене ще, незнайомцю». Цю історію можна було б назвати романтичною, якби... Молодий, простакуватий хлопець одного разу закохався в симпатичну касирку місцевого кінотеатру і визвався проводити її додому. Все, начебто, йде чудово - парочка сідає в автобус, вони мило розмовляють, дівчина дозволяє поцілувати себе, а потім  раптом  просить водія зупинити автобус біля кладовища ...

   Н. Робертс «Поцілунок смерті». В які тільки халепи не потрапляла лейтенант нью-йоркської поліції Єва Даллас, але такого з нею ще не бувало. Під час складного розслідування дивних, на перший погляд, безглуздих вбивств вона сама опиняється під підозрою. Її навіть звільняють з роботи. Але, як би вбивця не намагався їй перешкодити, вона разом з друзями блискуче розкриває цю заплутану справу.


   В. Іванова «Поцілунок зірки». Віка Бушуєва ніколи не цікавилася футболом - вона взагалі була  далека від спорту. Але рівно до тих пір, поки не закохалася в найкрасивішого хлопця класу і за сумісництвом капітана шкільної футбольної команди Ростислава Ромахіна. А, як відомо, чого тільки не зробиш заради кохання! Віка сама не помітила, як стала спортивним директором команди. Ось тільки на шляху до серця хлопця її мрії стоїть не тільки футбол, але й чудова фотомодель Неллі Шишкіна, за один поцілунок якої Ростик готовий віддати усе на світі.

  В. Бєлов «Цілуються зорі». У повісті їдеться про старого колгоспника Єгорича, бригадира Миколи Івановича і тракториста Льошки, які на кілька днів приїжджають до міста. Тут з ними відбувається ряд курйозних пригод, але вони з винахідливістю виплутуються з несподіваних ситуацій.

  Ф. Уокер «Французький поцілунок». Головну героїню кинув коханий, та й до того ж  її відрахували з університету. Щоб хоч трохи втішитися, дівчина їде на відпочинок до Франції - в гості до матері, яка вийшла заміж за багатого французького аристократа і тепер живе у власному маєтку.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий