пятница, ноября 06, 2015

«Чоловічі» книги


    Так вже історично склалося, що представників сильної половини людства в нашій країні прийнято вітати виключно на День захисника Вітчизни. Але мало хто знає, що є ще й інше свято - Всесвітній день чоловіків, що відзначають з 2000 р. в першу суботу листопада (цього року припадає на 7 число).
  Ми вітаємо всіх чоловіків з цим чудовим святом і пропонуємо книги, назви яких змушують тремтіти жіночі серця - адресовані вони найрозумнішим, найуспішнішим і найромантичнішим чоловікам.


  Л. Леонідова «Чоловік вищої проби». Головний герой книги - директор престижного приватного ліцею - красивий, розумний і привабливий. Він - кумир всіх учнів, недоступна мрія старшокласниць і об'єкт полювання молоденьких вчительок. І цей бездоганний чоловік готовий скласти щастя скромної викладачки літератури. Невже дива все ж таки трапляються? Але настає день весілля, і герой раптово зникає. Що сталося? Це був жорстокий жарт з його боку чи трапилося щось жахливе? Наречена  не знає, що й думати , але твердо має намір дочекатися коханого.

  
   Дж. Маршалл «Найкрасивіший у світі чоловік». Що може пов'язувати домогосподарку, стриптизерку і співробітницю лондонського видавництва? Виявляється, усім трьом сильно зіпсував життя найкрасивіший у світі Чоловік. Але лише після того, як його знаходять мертвим, жінки дізнаються про страшну правду - про себе, один про одного і про людину,  яку довго кохали. Вперше зустрівшись у поліцейській дільниці, вони розуміють, наскільки оманливою може бути чоловіча краса.

  Й. Гольман «Ігри для чоловіків середнього віку». Жінки люблять героїв - це вам підтвердить кожен чоловік. І жоден чоловік, навіть якщо він серйозний бізнесмен і поважний батько сімейства, не відмовиться від авантюри. Довгий автопробіг, організований невтомним главою рекламного агентства, інакше як авантюрою назвати було не можна. Втім, на старті ніхто не підозрював, що попереду їх чекають не тільки задоволення від подолання перешкод, незабутні зустрічі, а й неабиякі небезпеки. Але навіть, знай вони про все заздалегідь, навряд чи відмовилися б від задуманого - чоловіки люблять здійснювати героїчні вчинки і з задоволенням розповідають про це жінкам.


  Т. Устинова «Міф про ідеального чоловіка». Ви вірите в ідеальних чоловіків? Сергій Мерцалов був саме таким - геніальний хірург, талановитий бізнесмен, люблячий чоловік, батько і зразковий син ... Але все це залишилося в минулому. Сергія знайшли вбитим у своєму дворі, за ним останнім часом хтось слідкував. Втім, так само, як і за Клавою Ковальовою - бідною самотньою жінкою. Але в ході слідства спливають вельми неприємні факти, що розвіюють міф про ідеального чоловіка  - крім улюбленої сім'ї, у нього була жінка і позашлюбний син. Що ж ще ганебне скоїв вбитий? І що за грішки водяться за Клавою, якщо їй за примхою невідомого ката жити залишалося всього кілька днів ...


  Є. Гуцало «Позичений чоловік».   Роман  поєднує у собі анекдот, небилицю, містифікацію, бурлеск і є зухвалою спробою письменника у фантастичній, жартівливій формі розповісти про повсякденне життя сучасної людини. В основі сюжету - вигадана історія про те, як жінка позичила іншій жінці на місяць свого чоловіка. Навколо головного героя  Хоми Прищепи — «дивака і характерника, гуманіста і пройдисвіта, джигуна і мудреця» — розгортається каскад неймовірних пригод. Та, захоплюючись несподіваними поворотами сюжету, кумедними ситуаціями, в які потрапляє  герой, ми розуміємо, що насправді головною дійовою особою в романі є дух українства, українська вдача і талант нашого народу.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 комментарий:

  1. Для любителів української літератури можу порадити літературно-художній журнал Дніпро. Журнал орієнтований на смаки сучасного читача, та має такі рубрики: проза, сучасна українська поезія, драма та багато інших.
    Також, в ньому публікуються багато сучасних українських авторів.
    Сама виписую, і вам раджу!
    http://www.dnipro-ukr.com.ua/

    ОтветитьУдалить