суббота, июня 01, 2013

3D-ілюстрації до дитячих книг


Російський книгознавець Микола Рубакін вважав, що «гарна бібліотека є книжковим відображенням всесвіту». Занурюючись до атмосфери книги, читач починає жити у вигаданому світі, уявляючи собі все, що створено фантазією автора. А ось американська художниця Келлі Кемпбелл Беррі не тільки насолоджується уявним світом, але й втілює його на папері, створюючи 3D-ілюстрації до улюблених творів. Дивлячись на її об'ємні картини, мимоволі думаєш, що все зображене буквально «випурхнуло» зі сторінок популярних книг.
У своїх ілюстраціях художниця містить не тільки зображення головних героїв, а й окремі цитати, що характеризують сутність кожного з них. Фрагменти тексту відмінно доповнюють 3D-візуалізацію. Майстрині вдалося створити цілу галерею робіт, заснованих на власній інтерпретації таких книг, як «Пітер Пен», «Аліса у Країні чудес», «Чарівник Смарагдового міста» та ін.
«Книги для мене оживають. Ось чому у мене з'явилося це хобі. Мої книжкові скульптури - це спосіб висловити відображення слів в уяві  читача», - каже Келлі. Художниця зізнається, що захоплюється здатністю письменників вибудовувати розповідь таким чином, щоб кожен міг уявити собі все, що відбувається у фантастичному світі. Читач настільки зживається з персонажами і подіями, про які йде мова, що на мить може відчути себе «всередині» тексту, абсолютно відсторонений від реальності.
3D-ілюстрації Келлі Кемпбелл Беррі - це наочна демонстрація того, що відбувається в уяві читачів, коли вони перегортають сторінки улюблених книг.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий