понедельник, июня 03, 2013

Книжкове графіті


Незважаючи на погоду і всілякі негаразди, вуличні художники, як і раніше продовжують радувати нас своїми роботами. Причому не просто радувати, але й захоплювати. Адже як не крути, а на їхні, по-справжньому видатні шедеври, неможливо дивитися байдуже.
Нам дуже приємно, що мода малювати на стінах торкнулася і книг. Пропонуємо вам кілька прикладів таких  оригінальних книжкових графіті.«Книжкова споруда» у центрі Санкт-Петербурга. Оригінальна ідея для привернення уваги до книги та читання.


Героїв знаменитої казки Л. Керролла «Аліса у Країні чудес» можна побачити у Москві. Це графіті - справжній привіт з казкового світу тим, хто вже не вірить у чудеса.Класики російської літератури надихнули харківських графітистів. Так, у даний час  Гоголь «живе» на вулиці Гоголя, а Пушкін, звичайно ж, на вулиці Пушкіна.


Одеські волонтери прикрасили стіни бібліотеки для юнацтва малюнками з книг. Таким чином одесити сподіваються привернути увагу молоді до літератури.

Чи можна зарахувати цю роботу до «архітектури»? Вона повністю намальована. Включно з книгарнею, бібліотекою та кав’ярнею на «першому поверсі». Так виглядає один з книжкових магазинів у місті Ліон у Франції.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий