вторник, июня 25, 2013

Електронні книги як альтернатива вирубці дерев


Нещодавно на світовому ринку з'явилася серія забавних плакатів, що закликають відмовитися від друкованих видань на користь віртуальних. Звичайно, суперечки між прихильниками традиційних книг і поборниками технологічного прогресу можуть тривати до нескінченності. У кожної сторони є свої аргументи: одні доводять, що аромат друкованої книги навряд чи може з чимось зрівнятися, інші переконані, що електронні видання куди більш функціональні та прості у використанні. Однак є ще один аргумент на користь електронних книг, перед яким безсилі всі інші: традиційне книгодрукування - це вирубка дерев, а, отже, шкода навколишньому середовищу.
Одна з колумбійських рекламних компаній вирішила підрахувати, скільки разів перевидавалися найвідоміші книги, щоб наочно показати, якою ціною досягається загальнолюдська освіченість. Підсумки виявилися значними: лідируючу позицію впевнено зайняла книга усіх часів і народів - Біблія (перевидавалася 6 млрд разів), на другому місці -  твір Сервантеса «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот Ламанчський» (виходив у світ більш ніж 450 млн разів), замикає трійку  культова притча Сент-Екзюпері «Маленький принц» (перевидавалася 143 млн разів).

На  постерах, створених рекламним агентством «DDB», герої вищеназваних  творів «рубають» дерева на ім'я нових і нових примірників. Куди практичніше, на їхню думку, використовувати електронні книги, що дозволить зберегти природне багатство навколишнього світу.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий