четверг, июня 20, 2013

Книги-освіжувачі


Коли у тих, хто любить книги, видається вільна хвилинка, вони читають. Найчастіше ці хвилинки з’являються у … туалетах. Вже давно кмітливі рекламісти використовують двері громадських кабінок  як рекламу. Так, нещодавно російське рекламне агентство «Схід» разом з мережею книжкових магазинів «100 000 книг» вирішили розвинути благодатну тему - представили  цікавий рекламний проект «Книга на балончику з освіжувачем повітря» зі слоганом  «Нечего читать? 100 000 книг - купи одну!».

 Вирішивши привернути увагу аудиторії до широкого асортименту бестселерів, що продаються у книжкових магазинах, спритні рекламісти розмістили уривки з популярних книг на освіжувачах повітря – неодмінних аксесуарах туалетних кімнат. На кожному балончику - тільки одна глава або уривок з великого твору («Старий і море» Ернеста Хемінгуея,  «Грозовий перевал» Емілі Бронте,  «Безмовна весна»  Рейчел Карсон та ін.).
Автори проекту  розмістили серію книг-освіжувачів в туалетах торгових, розважальних і бізнес-центрів,  офісів, ресторанів і барів, і, звичайно ж,  господарських магазинів. У найкоротші терміни нові освіжувачі стали неймовірно популярними серед мешканців Єкатеринбургу. Незвичайна література настільки сподобалася городянам, що чимало зразків з громадських місць було винесено відвідувачами як сувеніри.
Протягом наступного після акції місяця відвідуваність магазинів «100 000 книг» збільшилася на 25%. Цей несподіваний ефект змусив книжкову мережу задуматися про те,  чи не ввести  до асортименту магазинів новий формат книгодрукування?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий