среда, июня 26, 2013

Прикрась себе… цитатою


Якщо у вас є улюблені цитати з книжок, то ви, напевно, помічали, що їм часом стає тісно у вашій голові та у вашому, хай навіть товстенькому, записнику. Можливо, щось подібне відчула іспанська дизайнерка Вікторія Контрерас  і почала робити з літературних цитат намиста.
Основну частину прикрас – ажурні цитати – Вікторія Контрерас вирізає з акрилу за допомогою лазера, а потім прикріплює підвіски до металевого ланцюжка з замочком. Колір – тільки чорний: ймовірно, для кращого контрасту зі шкірою.
У її роботах  можна знайти цитати з літературних творів Семюеля Беккета, Вірджинії Вулф, Томаса Стернза Еліота, Шарля Бодлера та ін. До речі, всі цитати – мовою оригіналу. У комплект до одного з намист,  «виготовленого» з цитати англійської письменниці Вернон Лі «Amour Dure-Dure Amour», Вікторія Контрерас створила також оригінальні сережки, кожна з яких містить половину цієї фрази.
Такі прикраси можуть допомогти подолати комунікативний бар’єр. Прочитаєш, що у людини «лежить на душі» – і можна одразу говорити про літературу, а не про прогнози гідрометцентру.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий