среда, июня 19, 2013

Нова книга Дена Брауна Новий роман одного з найпопулярніших письменників сучасності Дена Брауна «Інферно» 14 травня вийшов друком англійською мовою. За попередніми даними англомовних буксторів передпродажні замовлення вже сягнули кількасоттисячної відмітки.
В основі сюжету  роману  - нові пригоди професора з Гарварду Роберта Ленгдона, вже відомого читачам за романами «Янголи й демони», «Код Да Вінчі» та «Втрачений символ». Події у романі розгортаються у Флоренції в ХІІІ сторіччі та переплітаються з сюжетом «Божественної комедії» Данте. Головний герой змагається відповісти на питання, що цікавлять та турбують людство з прадавніх часів.
Офіційна прем'єра книги в російському перекладі ще не призначена, але вже відомо, що вона вийде в серпні у видавництві «АСТ». Отже, українські шанувальники творчості американського письменника скоро зможуть насолодитися новою книжкою. «Інферно» вийде друком  у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», попередній запланований наклад складе 100 тисяч примірників.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий