пятница, июня 28, 2013

«Світ без книг? Ми проти!»


Кожен день  сотні тисяч людей бездумно тиснуть на значок «скачати», і нова книга відомого письменника надається в їхнє розпорядження. Відсутність винагороди за літературну працю рано чи пізно призведе до того, що професія письменника безповоротно девальвується. Не буде письменників - не буде нових книг.
Давайте уявимо, яким шляхом  могла б розвиватися світова література, якби, наприклад, у XIX столітті вкрасти нову книгу автора було б так само легко, як і зараз? Можливо, багатьом письменникам просто довелося б змінити професію.
Залученню уваги громадськості до проблеми електронного піратства спрямований проект «Світ без книг? Ми проти!». Це спільний проект Російського Книжкового Союзу та найбільшого міжнародного рекламного агентства JWT Russia. Він покликаний спонукати людей замислитися над тим, до чого може призвести масове Інтернет-піратство. Головна мета - роз'яснити людям неминучі наслідки цього, змінити ставлення до піратських ресурсів.
У рамках проекту на вулицях багатьох міст, у книжкових магазинах та Інтернет-просторі з'являться плакати, що зображають великих російських письменників у незвичних амплуа. Всесвітньо відомі  класики постануть в образах, далеких від письменницької праці.
Якщо б 100 років тому існувало Інтернет-піратство, багатьом письменникам довелося б змінити професію. Талановитий лікар Антон Чехов ніколи б не написав «Три сестри», молодий селянський хлопчик Сергій Єсенін став би м'ясником. Азартний гравець Федір  Достоєвський зробив би блискучу кар'єру на ігровому терені. Що стало б із світовою літературою?
Плакати  будуть розміщені в Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії. Буде задіяна зовнішня реклама, реклама в метро, на ТБ, в Інтернеті, в книжкових магазинах та бібліотеках.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий