четверг, июня 27, 2013

Найбожевільніші вчинки відомих письменниківГеніальні люди здатні на найдивніші витівки. Талановитим людям прощається багато, геніальним - практично усе. Багато письменників славилися й славляться ексцентричною поведінкою, деякі з них відомі через свої вчинки не менше, ніж через свої книги.
Узнайте про божевільні вчинки відомих письменників і пам'ятайте - таке дозволено тільки справжнім геніям.

Микола Гоголь, перебуваючи у своєму московському будинку, спалив у каміні продовження «Мертвих душ». Другий том твору горів під благання слуги Семена, який просив не губити рукопис.

На одній з вечірок Вільям Берроузавтор «Тарзану» - захотів здивувати гостей. Письменник планував повторити вчинок лучника Вільгельма Телля, який влучив у яблуко, що стоїть на голові власного сина. Берроуз поставив склянку на голову своїй дружині Джоан Воллмер і вистрілив з пістолета. Від попадання у голову дружина померла.

Одного разу Олександр Дюма брав участь у дуелі,  учасники якого мали тягнути жереб, і той хто програє, повинен був застрелитися. Вибір припав на Дюма, який відійшов до сусідньої кімнати. Пролунав постріл, а потім письменник повернувся до учасників зі словами: «Я стріляв, але не влучив».

Ярослав Гашек відомий як великий жартівник і містифікатор. Кілька разів, коли йому ставало нудно і хотілося побачити друзів, він навіть публікував власний некролог. І коли 3 січня 1923 р. він дійсно помер, ніхто, крім дружини, не прийшов на похорон.

Великий письменник Оноре де Бальзак більше всього на світі боявся одружуватися. Довгі роки він був закоханий у графиню Евеліну Ганську. Бальзак опирався ще 8 років, але всеж таки графиня наполягла на весіллі. Від страху письменник захворів і навіть написав нареченій: мовляв, здоров'я моє таке, що швидше ви супроводите мене на кладовище, ніж встигнете приміряти на себе моє ім'я. Але весілля відбулося. Правда, під вінець письменника доставили у кріслі, оскільки сам він йти вже не міг.

Після початку Другої світової війни Марину Цвєтаєву  евакуювали до міста Єлабуги, що в Татарстані. Упаковувати речі їй допомагав Борис Пастернак. Він приніс мотузку, щоб перев’язати валізу і пожартував: «Мотузка витримає все, хоч вішайся». Потім йому передали, що саме на цій мотузці Цвєтаєва і повісилася.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий