четверг, ноября 21, 2013

Проект «100 книг, що змінили життя»      
      Нещодавно в Росії стартував проект «100 книг, що змінили життя». Він покликаний підвищити інтерес молоді до читання та визначити за допомогою інтернет-голосування десять кращих російських і зарубіжних літературних творів. Учасниками проекту стали 100 російських акторів, режисерів, письменників, спортсменів, телеведучих, які користуються популярністю у підлітковому середовищі. Серед них - Микола Дроздов, Володимир Познер, Максим Аверін, Микола Валуєв, Іван Ургант та інші. Вони поділилися з авторами проекту своїми читацькими смаками, і так  було отримано список із сотні творів, що вже змінили чиєсь життя.

   
     З ініціативою проекту виступили організація «Громадська читацька ініціатива» та Росдрук. Створено спеціальний сайт, на якому протягом місяця буде йти голосування. За його підсумками буде визначено список з 100 найбільш популярних книг, що кожен підліток повинен обов'язково прочитати. Результати голосування будуть оприлюднені 30 листопада у рамках Міжнародного ярмарку інтелектуальної літератури, що пройде в Москві з 27 листопада по 1 грудня 2013 р.
       Голова «Громадської читацької ініціативи» повідомив, що незабаром на сайті проекту буде проведено конкурс «Книжковий маніяк», що завдяки літературним знанням дозволить школярам виграти електронну книгу.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий