понедельник, ноября 18, 2013

Декілька способів для розширення читацького кругозору

Якщо ваші літературні пристрасті не змінюються роками, але при цьому не розширюється ваш читацький кругозір, то вам варто прислухатися до наших порад.
Ми пропонуємо декілька способів, що допоможуть вам розширити свої знання і «підживити» себе новою літературою, яка, можливо,  припаде вам до душі.

  
        Спосіб 1. Подружіться з бібліотекарем.
Для бібліотекарів бути різнобічно начитаним - професійне правило. Він порадить вам, в першу чергу, свою улюблену книгу, що, можливо, вам сподобається, а також   запропонує  щось цікаве, і ви ніколи не пошкодуєте про це!
  
 Спосіб 2. Підходьте серйозно до вибору джерел, з яких ви черпаєте книжкові рекомендації.
Мільйони людей обговорюють книги в Інтернеті, але прислухатися до всіх - нереально. Та й не варто. Підберіть коло людей, рекомендаціям яких ви довіряєте, і тоді вибір книги певного жанру не стане для вас великою проблемою, навіть якщо цей жанр для вас новий або взагалі здавався раніше нецікавим.

Спосіб 3. Зіграйте в книжкову рулетку.
Спробуйте цей прийом при поході до книгарні. Коли ви найближчим часом туди потрапите, запитайте продавця: «А яку книгу ви  зараз найсильніше хотіли б мені продати?» Яку книгу запропонує продавець - купуйте, незалежно від того, яка вона. І, звичайно ж, прочитайте її! Користуйтеся такою книжковою рулеткою щоразу, коли хочете освіжити свої читацькі будні. Результати вас можуть дуже порадувати.
  
 Спосіб 4. Піддайтеся громадській думці.
Погодьтеся, що цікаво почитати книгу, про яку всі говорять! Якщо ви довго не наважуєтеся її прочитати з різних причин, ми пропонуємо відкинути все і задовольнити свою цікавість. Так ви знайдете книгу, яку полюбите, або нового улюбленого письменника, чи навіть відкриєте для себе новий жанр. У гіршому випадку ви зможете  з чистою совістю всім розповідати, яка це жахлива книжка. Але при цьому пам'ятайте: якщо ви не читали книгу, то не маєте права її критикувати.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий