четверг, ноября 14, 2013

Революційний формат друкованих книг

Нещодавно російське видавництво «Ексмо» представило новий формат книжкових паперових видань, що відрізняється ергономічністю і незвичайним дизайном. Це фліпбуки (книга-зошит). Сторінки в книгах формату «фліпбук»  нагадують монітор букридера або смартфона, читач зможе легко утримувати їх при читанні однією рукою. Також фліпбуки зручно носити із собою: їхній розмір складає всього 18×8 см, а надруковані книги на тонкому рисовому папері.

Подібний книжковий формат, за повідомленням прес-служби видавництва, популярний у багатьох країнах Західної Європи. Наприклад, у Нідерландах за два роки було продано більше мільйона фліпбуків. Деякі експерти книжкового бізнесу навіть називають фліпбуки «стратегією виживання» паперової книги.
Представники видавництва «Ексмо» вважають, що новий формат демонструє зміни, яким необхідно піддавати паперові книги для того, щоб вони відповідали вимогам сучасних читачів. Не всі любителі читання приймають електронний формат книг, і багатьом з них повинно сподобатися те, що друковані книги стануть легшими та ергономічними.

Найближчим часом у новому форматі вийдуть двадцять книг. Першими фліпбуками, що з’являться в російських книгарнях, стануть «Марсіанські хроніки» Рея Бредбері, «Шоколад» Джоанн Харріс, «Норвезький ліс» Харукі Муракамі, «Над прірвою в житі» Джерома Д. Селінджера, «Generation «П» Віктора Пелевіна, «Хмарний атлас» Девіда Мітчелла та інші зразки світової літератури.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий