воскресенье, сентября 25, 2016

Залучення до читання через комп'ютерну гру

   У Бельгії є люди, яких пригнічує та обставина, що молодь надмірно захопилася грою, де мисливці за пригодами вистежують нещасних покемонів. І не тому, що пожаліли монстрів, а з тієї причини, що схоже полювання виявиться набагато кориснішим, якщо вистежувати будуть не монстрів, а ретельно заховані книги.

   Ця геніальна ідея прийшла  вчительці однієї з початкових шкіл Авеліні Грегуар, яка придумала, як зробити дозвілля юних бельгійців  корисним для їхнього розвитку. Тим, хто віддасть перевагу пошуку ретельно захованої книги, доведеться докласти чимало зусиль, щоб дістатися до цього скарбу знань, але при цьому потрібно уважно вивчати  підказки.
   На тих, хто знайшов видання, чекає привітання від розробників гри, але найголовніше - перш ніж відправити виявлену книгу знову у вільне плавання, її доведеться прочитати. На радість вчительки, ця обставина не злякала  юних користувачів, а навпаки - здалася «прикольною». Тож не дивно, що всього за три тижні охочих випробувати свої сили у новій грі набралося вже більше 40 тисяч.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий