понедельник, сентября 26, 2016

Чемоданне читання, або «Туристичні» книги

   Як же приємно подорожувати! Мабуть, немає жодної людини на землі, яка б не любила мандрувати по світу, бути першовідкривачем нових незвіданих куточків землі. Не випадково 27 вересня відзначають Всесвітній день туризму. Його можна назвати днем ​​«відкритих дверей» в будь-яку точку світу.
   На фото можна бачити мільйони красивих міст або країн, але вони не замінять тих емоцій і вражень, що зазнає турист, мандруючи різними місцями. У нашій добірці - книги для тих, хто любить подорожі або мріє про них.


  Г.Д. Робертс  «Шантарам». Це вичерпний роман про Індію, більше 800 сторінок книги присвячені пригодам злочинця-втікача в одній з найбільш контрастних, суперечливих і загадкових країн світу. Любителів Сходу порадує детальний опис індійських трущоб і розкішних палаців, глухих сіл і галасливих мегаполісів ... Від першої до останньої сторінки книга просякнута щирою любов'ю автора до Індії, якою можуть заразитися навіть ті, хто до прочитання книги жодного разу не цікавився цією країною.

  Дж. Кракауер «В диких умовах». Заснована на реальних подіях, ця книга розповідає історію юнака Крістофера, який залишив позаду успішні перспективи, відмовився від грошей і відправився в подорож по Америці, все далі і далі йдучи від цивілізації ...
  І книга, і знятий за нею фільм, викликали бурхливу реакцію і масове паломництво на Аляску, до місць кульмінації роману - настільки емоційною, захоплюючою і красивою виявилася історія молодого американського романтика.

  Е. Гілберт «Їсти, молитися кохати». Книга розповідає  про те, як можна знайти радість там, де не чекаєш, і як не потрібно шукати щастя там, де його не буде. Це історія жінки, яка зважилася на глобальні зміни в житті і відправилася в подорож по світу. Три країни на «І» - Італія, Індія та Індонезія - допомагають героїні знайти внутрішню гармонію.  

  П. Мейл «Рік в Провансі». Англійський письменник разом зі своєю дружиною зважився на божевільний вчинок, про який багато людей можуть тільки мріяти. Він вирішив відмовитися від свого минулого життя і почати нове життя в старому фермерському будиночку, розташованому в Провансі. Вчинок нерозумний, але подружній парі він приніс безліч приємних хвилин. Всього за рік, прожитий там, вони відкрили для себе багато гастрономічних радощів, стали учасниками смішних пригод і зробили несподівані відкриття.

  Е. Тавада «Підозрілі пасажири твоїх нічних поїздів». У центрі сюжету - історія молодої японської танцівниці, яка відправилася на поїзді гастролювати по європейських містах. У кожній  главі розповідається про чергове місто, що опинилося на шляху  головної героїні,  її пригоди, мрії і сни. З такого поїзда не можна зійти, тому що подорож у ньому і є життя.

  Д. Рубіна «Висока вода венеціанців». Це розповідь про молоду жінку, яка, дізнавшись про смертельний діагноз, в таємниці від друзів і рідних, відправляється до Венеції.
  На думку критиків і шанувальників творчості письменниці, це одна з кращих повістей.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий