суббота, сентября 03, 2016

Читання продовжує життя

   Любов до книг не тільки підвищує інтелект, а й продовжує життя - це підтвердило дослідження, що нещодавно провели вчені з Єльського університету (США). Рецепт довголіття простий: потрібно читати від 3,5 годин на тиждень і більше.

   Співробітники університету протягом 12 років спостерігали за 3635 пенсіонерами. На початку дослідження кожен із спостережуваних повідомив про своє ставлення до читання. В першу групу потрапили ті, хто книги не любить і майже не читає. У другу записали тих, хто читає до 3,5 години на тиждень, у третю - завзятих книголюбів. З'ясувалося, що за період дослідження з другої групи померло на 17%, а з третьої - на 23% менше добровольців, ніж з першої. Книголюби жили в середньому на 2 роки довше, ніж ті, хто байдужий до букв і сюжетів.
    «Люди, які виділяють на читання книг всього по півгодини в день, мають значну перевагу перед тими, хто книг не читає», - повідомила одна з керівників наукової групи.
    Тепер, крім здорового способу життя, можна сміливо пропагувати й читання. Читайте на здоров'я!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий