четверг, января 04, 2018

Найкращі дитячі книги 2017 року за версією «The Guardian»


Днями одна із найповажніших британських газет «The Guardian» опублікувала рейтинг кращих дитячих книг 2017 р.,  що потішать читачів різного віку і надихнуть на нові книжкові відкриття. Пропонуємо вашій увазі твори, що потрапили до цього списку.

Дж. Керр «Катінчин хвіст». Нова книга авторки про  білосніжну Катінку та її незвичайний хвіст. Затишна історія разом з ілюстраціями й теплим гумором неодмінно припаде до смаку малюкам.
П. Тот «Вибір сосни». З чого починаються різдвяні свята? Звісно, з вибору ялинки. У яскравій книзі читачі дізнаються, яке дерево найкраще обрати – струнке і високе або низьке і широке.

Ф. Бантінг «Сова плямиста голконога». Ця неймовірно гарна і шалено смішна книжка розповідає про сову, яка обожнює тишу і спокій. Але не завжди вдається отримати те, чого прагнемо. Тож і сові доведеться змиритися з тим, що світ повний різних, іноді дражливих, звуків.

А. Райт «Дванадцять днів Різдва». У цій яскравій та витонченій, повній гумору книзі авторка вдихає нове життя в улюблений поколіннями англійців різдвяний гімн, що йому вже понад два століття. А малюнки олівцем й аквареллю та колажі підсилюють дух Різдва. 

К. Рунделл «Одне різдвяне бажання».  Головний герой книжки напередодні Різдва бачить з вікна дивовижну зірку і вирішує загадати бажання. Він мріє, щоб у нього були друзі. Ця тепла історія – про важливість людських стосунків.

Д. Лонг «Пірати». Ця фантастична книжка – про піратів, їхні пригоди, кораблі та пошуки скарбів. Маленькі читачі зможуть не лише дізнатися все це, а й розглянути під лупою найменші дрібниці піратського життя. 

Дж. Кортні-Тікл «Історія оркестру: Лускунчик». Красива та яскраво ілюстрована музична книга є переказом відомої балетної казки «Лускунчик».

П. Терлбі «А – це мистецтво». Від да Вінчі до Моне, від середньовічних митців до французьких імпресіоністів… Ця унікальна книга, укладена в абетковому порядку, знайомить читача з найвідомішими здобутками у світі мистецтва. 

Г. МакКей «Казки». Колекція класичних казок, що давно полюбилися мільйонам читачів: про Попелюшку, Червону Шапочку, Принцесу на горошині та ін. Твори доповнені чудовими чорно-білими ілюстраціями.

Дж. Ролінг «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану». Третя книга пригод Гаррі Поттера з чудовими малюнками Джима Кея, який як ніхто передає магічний світ авторки.

Е. Колфер і Е. Донкін «Нелегал».  Графічний роман розповідає про пригоду 12-річного Ебо, хлопчика з села на півночі Африки. Книга повна контрастів: холодне море і пустеля, добро і жорстокість, надія і втрати…

Ф. Ардаг «Світ Долини мумі-тролів». Це дотепний та ретельно опрацьований путівник мумі-світом, доповнений історіями про Долину мумі-тролів та її мешканців.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий