среда, января 24, 2018

«Їстівна» літератураХудожниця з американського містечка Сан-Дієго Марія Мордвинцева-Кілер вирішила привернути увагу до світової літератури дуже дивним чином – вона закатала книги в консервні банки. Її проект, що отримав назву «Їжа для роздумів», включає в себе дуже обмежений «тираж» консервованої літератури з назвами, повязаними з їжею.

До першої партії свого креативного починання художниця включила «делікатесні» шедеври світової літератури: роман Трумена Капоте «Сніданок у Тіффані», книгу Вільяма Берроуза «Голий сніданок» і твір Енн Тайлер «Обід в ресторані «Туга за домом».

Консервація з літературним змістом вийшла з досить оригінальними етикетками. Вони містять не тільки назву продукту, упакованого в залізний бокс, але і короткий список «інгредієнтів», що відображають основну суть запропонованої їжі для розуму. Наприклад, можна дізнатися, яку «денну норму» гумору чи іронії можна отримати за читанням книги, порцію сторінок, рекомендовану для прочитання за один раз, а також кількість персонажів книги.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий