четверг, января 04, 2018

Кращі книги 2017 року за версією Білла Гейтса

          
            Засновник компанії «Microsoft», мільярдер і філантроп Білл Гейтс назвав книги, що у 2017 р. вразили його найбільше.

«Читання – мій улюблений спосіб задовольнити свою цікавість», - говорить Білл Гейтс, - «Не дивлячись на те, що по роботі я зустрічаюся з багатьма цікавими людьми і відвідую захоплюючі місця, я все ж вважаю, що книги – це найкращий спосіб вивчити нові теми , що вам цікаві».


Оскільки 2017 рік добіг до кінця, у своєму персональному блозі Білл Гейтс написав про п’ять прочитаних ним книг, гідних вашої уваги. В українському перекладі ці твори поки не вийшли.

Т. Буй «Найкраще, що ми могли зробити». Це графічний роман, глибоко особистий спогад, в якому досліджується, що означає бути батьком і біженцем. Сім’я автора втекла з В’єтнаму в 1978 р. Після народження дитини письменниця вирішує дізнатися більше про досвід своїх батьків, які виросли в країні, що її роздирають іноземні окупанти.


М. Десмонд «Виселені: злидні і благополуччя в американському місті». У цій книзі автор веде читача найбіднішими кварталами Мілуокі, щоб розповісти про американців, які намагаються вижити. Ця книга краще за всі інші пояснює, як переплітаються причини бідності та як живеться знедоленим.


Е. Ізард «Повір мені: мемуари про кохання, смерть і джазових курчат». Це особиста історія автора книги, який пережив важке дитинство, багато працював, щоб подолати недоліки природного таланту, і став світовою зіркою.


В.Т. Нгуєн «Той, що співчуває». Книга розповідає про те, з якими труднощами зіткнулося місцеве населення під час війни у Вєтнамі. Це похмура і захоплююча історія. Головний герой книги – подвійний агент, який весь час опиняється в делікатному становищі, а всі неприємності провокує сам.


В. Сміл «Енергія і цивілізація: історія». Автор пояснює, як наша потреба в енергії сформувала історію людства: починаючи з епохи млинів до сьогоднішніх поновлюваних джерел енергії. Це не найпростіша книга для читання, але в кінці ви відчуєте себе розумнішими і краще зрозумієте, як інновації в енергетиці змінюють курс цивілізацій.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий