вторник, января 23, 2018

Історії про відданихОсь і настав новий рік – рік Собаки. Погодьтеся, рік такої доброї та відданої істоти просто приречений бути вдалим і світлим. Нехай так і станеться! А поки що для вас – добірка творів, у яких головними героями є ці тварини.

         В. Вулф «Флаш». Це історія життя Флаша, американського кокер-спанієля, улюбленця поетеси Елізабет Баррет-Браунінг. Цей милий пес веде досить усамітнений спосіб життя разом зі своєю господинею. Багато спостерігає, обмірковує те, що відбувається навколо і намагається зрозуміти людське існування. Кожен день для Флаша – справжня пригода, іноді цікава, а деколи й страшна. Вулф показує життя собаки з того боку, з якого ви точно його не бачили. А сам Флаш – справжнє чудо, в яке неможливо не закохатися.

В. Амеліна «Дім для Дома». Ще одна книга показує людям світ очима пса, але цього разу героя оточують реалії пострадянського Львова. Пес на ім’я Дом потрапляє до нової родини і намагається звикнути до нових людей та нового помешкання. Так само шукають свій дім і його господарі – сім’я, якій довелося тікати від війни та голоду, переїжджати з місця на місце, аж доки вони не потрапили сюди, до старої львівської кам’яниці. Разом з Домом читач дізнається про історію родини, почуття людей, заглиблюється в історію місця, де тепер герой мусить жити. 

Е. Найт «Лессі повертається додому». Історія, знайома багатьом з дитинства. У родині Кераклафів живе коллі на прізвисько Лессі. Обставини складаються так, що батько сімейства змушений продати улюбленицю. Собаку відвозять за сотні кілометрів, але Лессі так віддана своєму маленькому господареві, що готова на втечу та важку дорогу назад, тільки б зустріти його зі школи у потрібний час. Неймовірна книга про вірність і самопожертву, про справжні дива, на які здатна добра тварина. 

Д. Сміт «101 далматинець». Це історія про пару прекрасних собак-далматинців, що живуть у сімї Любеньких. Чотирилапі герої стають батьками: у Понго і Леді народжуються наймиліші цуценята. Сімейне життя вирує фарбами, ніхто і не підозрює яка небезпека чекає на малюків. Історія жорстокості до тварини, моторошної данини моді, любові до чогось екзотичного... І одночасно добра і світла повість про цінність сім'ї і любов до ближнього.

С. Кінг «Куджо». Ця книга для тих, хто любить полоскотати собі нерви. Бачили коли-небудь сенбернара? Добродушний спокійний велетень, ідеальний житель в будинку, де є дітвора. Але що буде, якщо такий пес підхопить сказ? Будь-яка собака у такому стані небезпечна, що вже говорити про сенбернара... Домашній улюбленець перетворюється на монстра з найстрашніших кошмарів. Так сталося з Куджо. Перед ним улюблений маленький господар, але як пес на нього відреагує?

Нехай у Новому році у вашому житті буде менше страшних Куджо, але якомога більше добрих Лессі, сміливих далматинців та милих Флашиків!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Комментариев нет:

Отправить комментарий